Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy én nem hízok,...

Lehetséges hogy én nem hízok, viszont a babám igen?

Figyelt kérdés

2 hete ugyanannyit mutat a mérleg, se többet se kevesebbet..Eddig hetente híztam most mintha megáll volna 60kg vagyok össz vissz :( A babám attól még hízik? 34hetes vagyok

1800gr volt a baba a 32.héten/ 28.héten 1000. 28 és 32 hét között 3 kilót híztam.


dec. 13. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hízik.

Én összesen 6 kg-ot híztam terhesség alatt, abból volt 3 a fiam.

dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Én mindkét terhességem alatt fogytam mert diétáznom kellett. Elsővel 6 kg-ot, másodiknál 10 kg-ot mire megszülettek. Normál méretű baba volt mind a kettő.
dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nagyon biológia.Hogy hízhat ha a mérleg nem mutat többet.Érdekesen van összerakva a szervezet..Uh kettes hogyan sikerült fogynod terhesség alatt? Állitólag szinte csak zabál az ember főleg az utolsó 2 hónapban ;(
dec. 13. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
3. Hol szedsz ekkora badarságokat?
dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Melyik része badarság a leírtaknak?
dec. 13. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5. Több is van: hogy a baba nem hízik, ha a te súlyod nem nő, illetve hogy "szinte csak zabál az ember főleg az utolsó 2 hónapban"
dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak azt tartom furcsának hogy mivel bennem van a baba és ráállok a mérlegre akkor az nem mutat többet hiába hízik.( másképp nem tudom leírni mire gondolok). Hát az én példámból kiindulva meg az ismerettségi körömben mi "zabálunk ".vagy ha jobban tetszik sokat eszünk én pl 2-3 óránként eszem. Félreérték ne essék nem leszólásképp írtam a " zabálás" szót.de nálam szó szerint ez van ezért sem értem h megállt a súlyom.

UI: míg más nem de én nem voltam sosem megelégedve a testemmel mindig is vézna 50kilós voltam most 60kilósan se látszik meg rajtam pedig hízni szeretnék.

dec. 13. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amennyivel nő a baba súlya,te annyit fogysz. Azért stagnál a súlyod.


Amúgy én mindenféle diéta nélkül is fogytam a 20. hétig. Ez ilyen. Hormonok.

dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A második lányommal összesen 8 kilót szedtem fel a végére. 4,5 kilóval született
dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

"Ez nagyon biológia.Hogy hízhat ha a mérleg nem mutat többet.Érdekesen van összerakva a szervezet.."


2 hét alatt szerinted mennyit gyarapszik egy ekkora magzat? Annyit, amennyit a te súlyodon nem is lehet mérni, mert nem mindegy, mennyit ettél előtte, voltál-e vécén, teli-e a hólyag, arról nem is beszélve, hogy van egy természetes súlyingadozás. Ehhez képest ha 100-200 grammot hízik a magzat, mit akarsz látni?

dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!