Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ha magas és...

Mit sportoljak ha magas és vékony vagyok, de viszont könnyen hízok hasra? 22/F

Figyelt kérdés
186cm és 70kg vagyok, viszont van egy kis felesleg a hasamon amit szeretnék leadni.

2019. dec. 8. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged rá én az úszást mondanám.
2019. dec. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Testépítés. Hobbiból másnak nem igazán van értelme.
2019. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2:

Miért ne lenne hobbiból másnak értelme?

2019. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert mástól nem lesz esztétikus megjelenésed. A mai világban pedig az számít a leginkább.


Lehet, hogy tudsz futni 10 km-et. Az kit izgat? Ügyes vagy. De ha jó a megjelenés, magabiztosságot ad. Kitárul a világ...

2019. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4:

Nem mindenki a megjelenés miatt űz hobbit, olyan is van, hogy valaki szereti csinálni. Sőt, normális ember olyan hobbit űz, amit szeret csinálni, és nem olyat, amivel meg akar felelni másoknak.

2019. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy normális étrendet javaslok - ha most hasas vagy, pici kalóriafeficit mehet. Sport pedig bármi. Lényeg, hogy élvezd, és karbantartson. :D
2019. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mert mástól nem lesz esztétikus megjelenésed. A mai világban pedig az számít a leginkább."


Hát te nagyon el vagy tévedve haver. Tudok még sorolni olyan sportot, amitől esztétikus megjelenésed lesz. Bár attól függ kinek mi számít ugye esztétikusnak. Szerintem a testépítés magában hülyeség. Ha kiegészítésként használod, mert javulni szeretnél egy sportban, akkor már van értelme. Különben unalmas.

2019. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fuss, súlyzózz, túrázz, küzdősportolj, de igazából ha a hasadon van felesleg ahhoz 75%-ban a kaja számít
2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!