Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen egész napos rosszull...

7 hetesen egész napos rosszullét, szédülés, hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 hetes kismama vagyok, de egész nap hányok 15 percenként, szédülök, állandóan aludnék és úgy nézek ki, mint egy hajléktalan. Undorodok magamtól, depressziós leszek lassan, a férjem is csak egy bánat nőtt lát állandóan. Én mindig mosolygok, jó kedvű vagyok, megyek, rendezkedek, de most … elviselhetetlen. Egy dolog segített, a deadelon kúp, de az is orvosi felügyelet mellett, nagyon ritkán, hogy ne száradjak ki. Erre van valami csoda megoldás? SEGÍTSÉG!



dec. 15. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nincs. Kitartás.
dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Van. Az idő...

Hidd el, a terhes nők legalább fele átmegy ezen 🤷‍♀️

Én pl kórházba is kerültem miatta.

dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Az idő segít.Én is ilyen voltam. A barátom már rendesen sajnált, ő érezte magát szinte már rosszul én helyettem annyira megviselte hogy így lát, aggódott értem és a baba miatt is.Majd minden rendbejött, kikell tartani.Ez egy ilyen időszak sajnos.Kajaundorom volt nem ettem szinte semmit, hánytam mindent is.
dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
12. héten el szokott múlni. Ha olyan szerencsés vagy, mint én, akinek nem múlt el, akkor a második trimeszterben tudnak már rá gyógyszert adni (pl. Cerucal). Ha nagyon durva, akkor kórházba kell menni, hogy ne száradj ki.
dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb. 15. héten múlt el nálam. Sajnos nincs rá semmi, borzalmas időszak volt.
dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek! Ez borzasztó, tényleg 10 percenként vödörbe hányok, már nincs bennem semmi napok óta, csak az a pár falat, amit magamba erőltettem. Remélem hamar elmúlik… ágyból sem tudok kikelni. 😭
dec. 15. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Igyál minél többet , citromosvíz, kóla jéggel segíthet, sós ropi az biztosan lemegy, háztartási keksz.Muszály hogy legyen benned valami.Ki ne száradj mert akkor kórház és infúzió.Átéltem amit te és nem kellemes, így jártam dolgozni.
dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
7 Bocs, hogy ezt írom, de így nem lehet dolgozni. A 6. héttől nem tudtam dolgozni az állandó hányás miatt. Túl kell élni, de tesó nálunk nem lesz, én szülésig hánytam.
dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha _tényleg_ negyedóránként hánysz, akkor sem utalnak be kórházba? Infúzió, hányáscsillapítás? Szerintem ez már túlmutat a "normális" terhességi hányáson, ez nem a vészes terhességi hányás kategória már?

[link] :-(

dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát én mentem dolgozni..Bölcsődében dolgoztam ráadásul..Kaptam rá gyógyszert ami kordában tartott addig ameddig dolgoztam, míg hatott.De reggel kihánytam a reggelim indulás elött :(
dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!