Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
5 pozitív terhessègi tesztem van, de az orvos szerint a mèhüreg üres, de valószínűleg cisztám van. A vèr eredményre várok.

dec. 15. 18:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a terhessegen kívül csak rosszindulatu ciszta termel hcg hormont, ami pozitív terhességi tesztet mutat...
dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Èrtem. 6 napja kèsik már. 6 ève próbálkozunk a babával. Terhessègi tüneteim vannak.
dec. 15. 18:30
 3/55 anonim ***** válasza:
63%

Nekem többször is volt nagyobb (>4cm) "rendes" cisztám, sosem volt tőle pozitív a tesztem.

A csokoládé cisztáról olvastam, hogy pozitív tesztet okoz, de az nem jóindulatú, ahogy az 1. írja.

Egyértelműen pozitív a teszted?

A doki nem csináltatott helyben tesztet?

Mikor én pozitív teszttel mentem, de nem látszott még semmi (28. napon mentem más okból), akkor nekem csinált egy vizelettesztet a doki is, az is pozitív lett, így hívott vissza 2 hét múlva.

dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy kiírsz még 3 kérdést, nem leszel előrébb.

Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. Ha nem láttak méhen belül semmit, az 3 okból lehet:

1. Túl korai a terhesség és még nem látszik.

2. Nem méhen belül van, hanem éhen kívül.

3. Bár méhen belül van, nem fejlődik megfelelően.

+1: Az orvos béna és/vagy vaksi. Ilyet is láttam már sajnos.


A ciszta meg lehet normális a terhesség mellett, sárgatest cisztának hívják és az tartja fenn a terhességet.


Mióta késik egyáltalán a vérzésed?

dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. Ha nem láttak méhen belül semmit, az 3 okból lehet:"


Nem, ha pozitív a tesztje, és nem látnak méhen belül semmit, akkor ott a negyedik ok, a rosszindulatú ciszta

dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
6 napja kèsik.
dec. 15. 18:35
 7/55 A kérdező kommentje:
dec. 15. 18:36
 8/55 A kérdező kommentje:
A teszteket mèg hètfőn csináltam
dec. 15. 18:38
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg véreredmenyt. Utána csinálnak majd újra uh-t is. Hasi vagy hüvelyi uh volt?
dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Hasi az kedden, állítólag látott valamit. Ma pedig hüvelyi, üres volt. Es ebből gondolja hogy ciszta. Nem tudok rajta el menni ènsem esküszöm.
dec. 15. 18:40
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!