Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
5 pozitív terhessègi tesztem van, de az orvos szerint a mèhüreg üres, de valószínűleg cisztám van. A vèr eredményre várok.

dec. 15. 18:22
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Itt az első kérdés, ezzel együtt érthetőbb lesz a történet. Kedden elméletileg hasi uh-n látott petezsákot az orvos, ma pedig hüvelyi uh-n semmit sem.

dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem látott semmit 4 hetes terhességnél hasi UH-n. Kicsit megkérdőjelezhető az orvos szakmai kompetenciája.
dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
32 az a vicc, hogy hasin még látott állítólag :D Utána hüvelyin meg cisztát. Én tuti keresnék egy másik orvost sürgősen
dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha csináltak vérvételt ügyfélkapun megtudod nézni az eredményt. Én mindig ott nézem meg, hétvégén is raknak fel eredményt.
dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Sziasztok, tegnap akartam még írni, de el maradt. Terhes vagyok☺️. Nincsen semmi fèle ciszta
dec. 19. 15:21
 36/55 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok! :) Én sejtettem, az orvosod nagyon gáz
dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂Már nem az orvosom, most volt az utolsó napja 😁 majd január 23 -án kell mennem újra, de már másikhoz. ☺️
dec. 19. 15:31
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, az ilyeneket nem is értem.
dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Annak idején nekem elég bunkó stílusban közölte a doki, hogy ez biztos csak egy ciszta lesz, de menjek vissza két hét múlva. Persze terhes voltam. Nem is az bántott, hogy nem bíztatott egy kicsit sem, hanem hogy olyan bunkón odavetette, hogy ez tuti csak ciszta.. mikor olyan erős volt a tesztem, hogy leugrott a csík.. de azt meg se hallotta.
jan. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 🙏 Köszi hogy jeleztél a fejleményekről
jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!