Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
5 pozitív terhessègi tesztem van, de az orvos szerint a mèhüreg üres, de valószínűleg cisztám van. A vèr eredményre várok.

dec. 15. 18:22
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

5.: Egyetlen egy rosszindulatú daganat tud pozitív tesztet okozni, az pedig a choriocarcinoma. Ennek igen jelentős része terhesség kapcsán alakul ki, mivel a lepénykezdeménynek az elfajulása okozza az esetek többségében.

Nagyon ritkán van a petefészekben, de akkor meg nem ciszta, hanem egy szolid tumor. Az előfordulási gyakorisága pedig ki.ott alacsony.


"Nongestational choriocarcinoma arises in women under 40 years old because of germ cell tumor, and the frequency is reported less than 0.6% of all ovarian tumors. "


Szóval sokkal-sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen TERHES.


Kérdező: 6 napos késésnél nem is értem mit vársz. Ha szerencséd van, akkor 5+0 hetesen lehet látni petezsákot, de ha csak egy-két nappal is csúszott az ovulációd, akkor már nem látszik semmi.

Legyél már egy kicsit türelmesebb.

dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
4-es nem leszek előrébb mèg ha ki ìrok 10 kèrdèst akkor sem. De ha már 6 ève próbálkoztok kistestvérrel, akkor igazán nem mindegy. Ezt nem kell se meg èrteni se el fogadni. De tiszteletbe lehet tartani, ha valaki segítséget kèr mert kètsègbe van esve. Egyik nap azt mondják babám lessz 3 nap mulva meg ciszta.
dec. 15. 18:44
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segítettem, elég részletesen leírtam a dolgokat. Egyszerűen túl korán mentél. Ha 6 napja késik, akkor 4 hetes és 6 napos terhes vagy, normális, hogy nem látszik.
dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy igy van
dec. 15. 18:49
 15/55 anonim ***** válasza:
De a másik kérdésednél azt írtad, hogy még mindig + a teszted. Az hol van? Mert ezeken semmi erősödés. A mostaninak ezekhez képest erősödnie kellett volna nem kicsit.
dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Azóta nem csináltam tesztet, ez mind hètfőn kèszült. Holnap reggel majd csinálok megint hogy eősebb e lessz.
dec. 15. 18:55
 17/55 anonim ***** válasza:
94%
Akkor simán lehet egy kémia terhesség és meg is van a rejtvény megfejtése.
dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálnék egyet.
dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy simán lehetsz terhes is és lehet mellé cisztád
dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
ha az elsőt akarnád ennyire, megérteném. A többediknél viszont túlzás. Azért drukkolok.
dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!