Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Ciszta jelezhet pozitiv tesztet?

Figyelt kérdés
5 pozitív terhessègi tesztem van, de az orvos szerint a mèhüreg üres, de valószínűleg cisztám van. A vèr eredményre várok.

dec. 15. 18:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Gratulálok 🩵 akkor majd jelentjük egymasnak mikor megszültünk 😁 kiváncsi vagyok mennyire lesznek pontosak a dátumok. Az en kisfiam 1 hèttel előbb jött, van egy olyan gyanúm, hogy a kislányom nem fog sijetni. Azt mondják ami az egyiknèl igy a masiknál úgy.
ápr. 23. 09:26
 52/55 anonim ***** válasza:

#51! Nekem érdekes, mert az biztos, hogy jóval a próbálkozás után volt ovu. Az elején még hetente mérték, de végig olyan kicsi volt, amekkora nem lehetett. Most az utolsó mérés alapján már igen, de akkor meg ugye már nem egyformán nőnek. 🤷🏼‍♀️

Én huszadikára tippelek. Persze, még az is lehet, hogy császár lesz, akkor nyilván előbb.

#50

ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Csak legyen egészséges, meg persze könnyű szülès habár az nem hiszem hogy lètezik 😁 èn a császárra nem is gondoltam, de az orvos sem mondta hogy lehet arra lessz szükség. Nem tudom, de èn nagyon fèlek a szülèstől. 😑 Èn már szeretnèk ott tartani, hogy jön èrtünk a párom, és hoz minket haza 😁😊
ápr. 23. 13:31
 54/55 anonim ***** válasza:

#53! Egyelőre nekem is természetes a terv, de sose tudni. Öreg is vagyok, ilyenkor gyakori a császár. Majd az orvosok eldöntik.

Én is nagyon féltem régen, de már olyan sokat vártam rá, hogy azt szoktam mondani, én már orrlyukon keresztül is🤣 Csak legyen időben és egészségesen.

ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Hát igen, az meg a másik enis rá 6 èvig vártam, mire meg èrkezett a kos csodám. Mi nők mindent kibirunk 😂 Na meg hàt az első is ki jött repedès ès vágás nèlkül, ugyhogy renènykedek hogy ez sikerül megint, csak az a tèny hogy ami az egyiknèl igy a masiknál úgy, ezért fèlek annyira.
ápr. 24. 06:47
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!