Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üvegszilánk miatt mennél...

Üvegszilánk miatt mennél balesetire?

Figyelt kérdés

Azt hittem kis fólia darab van a földön, a hűtő előtt (amiben ugye mosatlan zöldségeket tárolok, pár hónapja arrafelé eltört egy hűtőben tárolt üveg), így rányúltam, de üvegszilánk volt. Egyből beleállt az ujjamba, de kihúztam belőle, szerintem nem tört bele. Azonnal vérezni kezdett. Lemostam hidegvizzel, kinyomkodtam belőle a vért egy kicsit, majd lefújtam fertőtlenítővel.

Jelenleg keresni kell a nyomát, mert nem igazán látszik.


Én félek a vérmérgezéstől, így felhívtam a sürgősségit, hogy ilyenkor is kell-e tetanusz. (Azt nem mondtam, hogy a hűtő előtt volt a szilánk.) Azt mondták, hogy nem mondhatják ne menjek be, így menjek be, megnézik nem-e maradt benne szilánk és kitisztítják. Tetanuszt nem említettek, csak egy másik ügyeletes doki mondta aki telefonon jó helyre irányított, hogy terheseknek nem szoktak.


Azt sem szeretném, hogy sok beteg ember között megint összeszedjek ott valamit meg attól legyen rosszabb az ujjam, hogy felnyitják.


Ti bemennétek emiatt a helyembe?



dec. 16. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fel sem hívtam volna őket. Kiszedted, fertőtlenítetted, nem is látszik a helye szinte. Figyeld, hogy nem-e kezd begyulladni, de valószínűleg pár nap múlva nem is fogod érezni.
dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen túlreagálod. Nem hogy be nem mennék, oda sem telefonáltam volna és ez a kérdés se született volna meg.
dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Jézusatyaúristen. :(
dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Jóisten ugye ezt nem gondolod komolyan?

Csoda hogy a telefonban kibírták röhögés nélkül 🙈🤣

dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekként léptem bele egy törött üveg szilánkjába, belefúródott a talpamba. Úgy látta mindenki a családból, hogy ki tudták szedni minden részét, le lett fertőtlenítve, kaptam rá kötést, semmi egyéb.


Amikor már szebb lett, levettem, mert zavart, utána ahogy ráálltam, éreztem, hogy szúr, de ezt így napokkal később. Azt mondta a háziorvos, hogy áztassam, azzal jött ki valami szilánkocska.


Ez is egy opció, túl is éltem.

dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van gaz ha folddel szennyezett a serules , a tetanus egy bakterium,ami a foldben el!! Ha nem rozsdas a cucc vagy fold alatt nyultal vele,felesleges bemenni.
dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesen az ujjam gyulladt be,beszakadt korom,en azzal mentrm be mert elindult a piros csik. Még azzal is kirohogtek, mert nem vermergezes mint hittem,hanem vmi nyirok mirigy gyulladas, az erfal menten elindult a piros csik felfele,de arra sem kaptam semmit. Elmult.
dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom... Dehogy mennék. Ne legyél már teljesen hülye.
dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát tuti volt egy jó röhögés a sürgin😁


Nagy az isten állatkertje!

dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!