Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ingerültség? Mit...

Normális az ingerültség? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még csak 6 napja maradt ki a vérzésem. Gyönyörű pozitív tesztjeim vannak szerencsére.

Orvoshoz majd csak január elején megyek.


Én mindig menzesz alatt idegeskedő típus voltam. Minden idegesített. Mikor már nem akartam méregzsák lenni, akkor magamba folytottam.


Viszont most a menzesz napjain, és még ma is (pedig tegnap lett lett volna az utolsó napja a vérzésnek) ugyanolyan feszült vagyok. Minden idegesít. Minden zavar.


Próbálok nyugodt lenni, mert nyilván semmivel nem szeretnék ártani a "picinek", de nem megy.


Ez normális? El fog múlni a napokban? Utáltam idegbajos lenni, de most még félek is.


dec. 16. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedj magnéziumot
dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, hatalmas hormonvaltozas van most, lehet nem fog elmulni, így mint menzeszkor, de lesznek jobb és rosszabb napok végig. Kitartás. A magnézium tényleg segíthet. Meg a kipihentseg.
dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
dec. 17. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most 13 hetesen estem bele, hogy a férjem zavar a legjobban. Falra tudnék mászni. Majd elmúlik, az elsőnél is volt ilyen.
dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátbén 30 hétbe vagyok de ahogy írta a kettes,változó.néha robbannàk
dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!