Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normàlis? 29 hetes vagyok,a...

Ez normàlis? 29 hetes vagyok,a baba farfekvéses,és most egy idelye olyan érzésem van mint ha már kipottyanna(tudom,hogy nem úgy működik),valami mintha lenne a hüvelyembe,kellemetlen,ahogy megyek érzem.

Figyelt kérdés
dec. 18. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz.Nekem ilyen érzés nincs a 34.hétben sem.Max ül a hugyhólyagodon.
dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont hétfőn kezdtem érezni ilyesmit, keddre volt a szokásos havi időpontom a dokihoz 28 hetesen.

Olyan volt, mintha a végbelemet rugdosta volna meg a hüvelyemet és ahogy mondod, járkálás közben nagyon kellemetlen volt.

Faros volt az enyém is, de zárt a méhszáj, nincs rövidülés, mindent rendben talált a doki. Mondta, hogy csak úgy érzem, nyilván nem lóg ki sehol, csak egyértelműen jobban érzem, mert a lábával kalimpál. Ha fejvégű lenne, kevésbé tűnne fel a nyomás.

Azóta az egyik éjjel megfordult, meg is szűnt ez a furcsa érzés.

Azért ha a napokban nem múlik és nem következik hamarosan orvosi vizsgálat, megnézetném a helyedben, de csak hogy megnyugodj. Mikor voltál utoljára dokinál?

dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Két hete,meg ma délután megyek megint. Milyen érzés volt mikor fordult meg? Ugye már ők nem olyan picikék😍
dec. 18. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy fordult meg hogy észre se vettem. 28.héten még farfekvésben volt a 32.héten már fejjel lefelé.Nekem fel sem tünt hogy megfordult

#1es vagyok.Ezen nem is izgultam igazából.Azt se tudtam mikor kellene beforduljon, nem figyelgettem ezt.

dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi
dec. 18. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:
A természet teszi a dolgát ha nincs befordulva a 28 héten akkor talán a 32.héti uh-n belessz nyugi. 29hetes vagy még van bőven hely meg idő.Van akinek nem fordul be egyáltalán ebből lesz a császáe később de ez kb a nők 30%át takarja.Aggodalomra még semmi ok 29 hetesen :) #4
dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 vagyok, nekem eredetileg végig fejvégű volt, a vizsgálat előtti vasárnap fordult meg farral. Olvastam a fotelben és nagyon nagyokat rúgott, egyszer csak kitolódott az egész hasam jobbra, feszült, nagyon kemény volt ahogy rátettem a kezem (ez lehetett a feneke), nagyon furcsa érzés volt. Onnantól kezdve egészen a medencém aljában éreztem a mozgásokat, amit addig a köldököm fölött. Na meg sikerült a fejét is kitapizni a gyomrom alatt...

Aztán most azt hiszem pénteken vagy szombaton kimentem mosdóba éjjel, utána nem bírtam aludni és éreztem, hogy megint nagyon "szűkös a hely", kifeszült, nagyokat rúgott és utána mintha becsúszott volna a helyére és elmúlt az a furcsa érzés a hüvelyemben. Megint sokkal feljebb érzem a rúgásokat. Remélem, jól sejtem a kis pozícióját, persze csak január közepén megyek újból orvoshoz, addig még ki tudja, mit forog össze-vissza 😄.

dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így érzel, remélem hamar könnyedebb lesz és könnyű szülést befordult babával! :)


én még nagyon az elején vagyok, 1 hete van néha hányingerem (még nem hánytam), de nekem akkor is volt ilyen fura idegentestérzésem, amikor hólyaghurutom volt, vagy aranyerem... kíváncsi leszek hogy alakul később, egyelőre szurkál az egyik petefeszkem környéke és olyan megjön érzésem van, de elvileg ez normális. 10 hkm.

dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Az első trimeszterben végig olyan érzésem volt,h megjön,azért nem is teszteltem 8 hétig🙈.Boldog babavárást neked is
dec. 18. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se teszteltem időben, Covid miatt minden bajom volt, aztán jé... nem jött meg, tesztelni kell. :D Köszönöm!
dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!