Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy szikhólyag, és kisebb...

Nagy szikhólyag, és kisebb embrió. Lehet még jó a vége?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam uh-n, ahol a doki elégge megijesztett, hogy a 7+3 helyett csak 6+1-nek fele meg az embrió mérete (lombikos vagyok, szóval a dátumok biztosak). Illetve a szikhólyag is nagy.

23,8 mm-es intakt petezsák, benne 7,1 mm-es szikhólyag!, egy élő embrió. CRL: 4,6 mm (-1 hét)Bradycard szívfrekvencia.

Volt már más is így? Lehet esélye egy egészséges babának?

Vagy inkább készüljek a legrosszabbra?

A doki újabb uh-t javasolt egy hét múlva, de mivel az ünnepek miatt alig rendel valaki, egy másik orvoshoz kaptam időpontot 27-ére. És az még annyira távolinak tűnik...



dec. 19. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hangzik jól.
dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre drukkolunk neked. Első baba?
dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2-es. Sajnos volt már egy koraszülésem 2021-ben, ikreket vártam, a 26. héten megszülettek, és csak pár napig éltek. Valami kórházi fertőzést kaptam, akkor már 1 hónapja bent feküdtem.

Azóta volt 3 beültetésem, 1 meg sem maradt, 1 épphogy csak megtapadt, és most van ez a dolog. :(

dec. 19. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, nagyon sajnálom! Tudom, hogy nem segít, de együttérzek és nagyon-nagyon szorítok, hogy anyuka lehess, nagyon megérdemled!
dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ez szőrnyű :( Az orvos mit mondott?
dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi jót. 50-50%-ot ad, azt mondta, hogy csoda még történhet. Gondolom ezzel utalt arra, hogy sok esélye nincs. :(

Azt mondta, hogy a szikhólyag mérete nagyon aggasztó, mert jelenthet egy közelgő elhalást és vetélést, és hogy valószínűleg beteg az embrió.

Jövő szerdán megyek egy másik dokihoz, aki fogad az ünnepek alatt. Ránéz, hogy van-e változás ez alatt a bő 1 hét alatt.

dec. 19. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, komolyan el nem tudom mondani mennyire sajnálom, így ünnepelni a Karácsonyt... :(
dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem a nagy szikólyag, sem az 1 hetes lemaradás, sem a bradycard szívműködés nem jó. Gyakorlatilag mindegyik egy közelgő vetélés előjele sajnos. Kívánom, hogy ne így legyen.
dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!