Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fluomizin vagy Utrogestan...

Fluomizin vagy Utrogestan okoz nagyon-nagyon bő folyást?

Figyelt kérdés

28. hétben járok. Esténként Fluomizin, reggelente Utrogestan kúpot kell használnom. 5 napja használom mindkettőt. Eddig is volt gyenge folyásom, de ma többször is elöntött a folyás, még a tisztasági betét se bírta, nadrágot is cserélnem kellett. Normális ez a mennyiség?

Tavaly volt egy vetélésem fertőzés miatt a 22. héten, így most már elég para vagyok mindennel.


dec. 20. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kúpnak a hatóanyaga felszívódik, a többi, a vivőanyag, (ez a több) nyilván valahogy távozik. Nem konkrét ezekkel a kúpokkal van tapasztalatom, de gondolom ami bemegy, annak ki is kell jönnie.
dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultrogestant használom, régebben is használtam mikor nem voltam terhes, általában vízes folyással távozik a felesleg
dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utrogenstant használtam én is terhesség alatt, mert a vége felé volt egy kis hüvelyi fertőzésem. Nadrágot azért nem kellett cserélnem, de az a sárgás maradék (gondolom a vivőanyag) az távozott. Tisztasági betéttel elboldogultam azokban a napokban.
dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjszakára használok 400 mg Cyclogest-et, ugyanígy progeszteron, csak méretre kétszer akkora mint az Utro. Sajnos még dél körül is csorog a "maradéka", utána meg tisztul a hüvely. Rákérdeztem a dokinál, mert engem is aggasztott, csinált egy mintavételt, ami negatív lett. Azt mondta, mivel nagy ott a vérbőség és a vivőanyag is arra készteti a felületet, hogy tisztuljon, ezért normális. Nekem is átázik néha a vékony tisztasági betét is tőle.
dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!