Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok,...

36 hetes kismama vagyok, hétfőn voltam orvosnál minden rendben volt. Tegnap egésznap aktív volt a babám, de este óta alig érzem, alig mozdul meg. Baj lehet? Nagyok aktív baba, mindennap sokat mozog, egésznap

Figyelt kérdés

dec. 21. 05:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma meg ilyenje van. 😁

Volt, mikor arra ébredtem, hogy éjszaka hancúrozott, boxolt, rugdalt, nappal meg, mikor jöttem-mentem, szinte nem mozdult. Nyugi. Nem szabad végigszorongani az állapotodat.

dec. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 hét születésig. Lassan be fog állni. Már nincs sok helye ugrabugrálni. Befordult már?
dec. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen befordult.

Azért ijedtem meg igaziból, mert nagyon aktív baba egésznap mozog, szinte kihagyás nélkül

dec. 21. 06:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, nincs már sok helyük ilyenkor virgonckodni. Nekem is nagyon aktív volt, a végén viszont már keveset ficánkolt. :)
dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg! Nem biztos, hogy baj van, de lehet, hogy valami miatt nem tud mozogni.
dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Másnapra rá megint nagyon aktív volr, ma újabb lista napot élünk

De akkor ezek szerint minden rendbe van.

Sajnos nstre csak 38.heten tudok először menni, mert a nőgyógyászom aztmondta hogy attól kell, erre kiderült hogy 36.héttől, és az ünnepek miatt sajnos már nem kaptam időpontot

dec. 22. 07:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyeleten megnézik. Biztos minden rendben van. Nálam sajnos nem volt, pont a 36. héten tekeredett bele a köldökzsinórba...
dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap is egésznap mozgott, úgyhogy szerintem nincsen baj
dec. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!