Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb a Jozefin vagy...

Melyik a jobb a Jozefin vagy a Jozefina?

Figyelt kérdés

Aki azt akarja írni hogy egyik sem, inkább ne írjon ide!

Válaszd az egyiket kérlek…



dec. 22. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Pedig egyik sem jó név manapság. Szegény gyereket folyton Józsinak vagy Józsefnek fogják csúfolni
dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Én egy Jozefinát ismerek, szerintem az szebb, nőiesebb. Bár ott minden gyereknek ilyen extrémebb neve van.

a testvérei Stefánia és Eufrozina

dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

A Jozefin és a Jozefina egyáltalán nem gáz nevek, hercegnők is viselték a Jozefina nevet….

Ami Sztem ultra gáz nevek a Zoé, Luca, Leokadia, Polen, Molen, Natamiel, stb. Ezek olyan mimt ha nem is nevek lennének!!!

#1 bármilyen nevet lehet csúfolni pl. Léna/béna, Luca/bula, Hanna/kanna.

D

dec. 22. 14:59
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, az utoltó 3 név amiket írtál nem létezik.
dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Mindkettő jó, de talán inkább a Jozefin. A csúfolás nem a néven múlik, hanem a gyerek személyiségén. A korosztálya ismerni se nagyon fogja a József nevet, nemhogy viccesnek tekinteni.

Amúgy meg senki nem tudja megtippelni, hogy egy generációval alatta mik lesznek a menő és mik lesznek béna nevek.

dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Jozefina.
dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A Jozefina lanyos név, a Jozefin fiús szerintem attól függetlenül, hogy mindkettő lánynév. Ebből a 2bol így inkább a Jozefina.
dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindkettő csúnya és ódivatú név, de ha mindenképpen ezt akarod adni akkor teljesen mindegy, hogy a kettőből melyiket adod.
dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Jozefina. A Jozefin nekem kicsit olyan, mintha a Jozefina férfi változata lenne, így az nekem nem tetszik annyira
dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel azt hittem, hogy a Jozefin fiú, a Jozefina lány. Így ha kevésbé akarsz kiszúrni vele, akkor inkább Jozefina.
dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!