Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb mell alatti bordafájdalom?

Jobb mell alatti bordafájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A terhességem 31-ik hetében járok és egy ideje a jobb mellem alatt olyan, mintha a levegő beszorult volna, van amikor egyáltalán nem érzem de van olyan, hogy akárhogy helyezkedem kellemetlen.

Közben megérkezett a vérvétel ereményem, amit a héten vettek le a terhesgondozáson(egy hónapja nagyon viszkettem testszerte és most újra kért egy labort az orvosom.)

Totál bilirubin 5.8umol/L

Got 16U/L

Gpt 16U/L

Ggt 12U/L

Alkalikus foszfatáz 128U/L

LDH 344U/L

Össz epesav 3.60umol/L

A vizelet minta negatív.

Igazából egy pici eltérés van csak az alkalikus foszfatáznál, az asszisztens azt mondta, hogy teljesen jó a vérképem.

Viszont nagyon idegesít, hogy mitől lehet ez a bordatáji feszülés.

Akinek volt hasonló tünete, írna nekem?😊



dec. 8. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló és valahol olvastam lehet hogy pont itt hogy a savtól is lehet. Nagyjából sosem ég a gyomrom, terhesség alatt se, de azért tudom milyen érzés. Na ez teljesen más volt, azt gondoltam biztos nem attól ban, de kínomban vettem be savlekötőt és segített. Szóval próbáld meg hátha.

Nekem is bordánál és a hátamon körben is éreztem.

dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.

Bele gondolva mindkét lapockám fáj abban a magasságban, ahol a jobb mellem alatti rész is.

Szóval biztos van benne valami, amit írtál.

Nagyon köszönöm.😊

dec. 8. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is, betojtam hogy HELLP szindróma, de a májenzim értékeim nagyon hasonlóak voltak a tiedhez. Gondozáson mondták, hogy ne parázzak. :)
dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as:

Én is betojtam, hogy hellp szindróma.. aztán amikor megjött a vérvétel eredmény, akkor megnyugodtam.😊

dec. 8. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a 28.héten kezdődött és ha huzamosabb ideig ülök akkor fáj a jobb bordámnál.Az orvos aztmondta hogy normális pl a baba háta a bordám alatt helyeszkedett el ezért is fájhat, de nem érzem azt hogy a levegő beszorulna.Csak szúró fájdalom, zsibbadt ennyi.
dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy nyomja a baba vagy a savmiatt érezheted hogy nyom a mellkasod...

Nekem így derült ki hogy sok a gyomor sav.nekem a Rennie segített

dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Minden kedves válaszolónak köszönöm, hogy írt.

Elképzelni nem tudtam volna, de valószínűleg gyomorsav okozta a problémát, bevettem egy Rennie-t és 20 percen belül elmúlt minden kellemetlenség.

Nem gondoltam volna álmomban sem, mert abszolút nem éreztem, hogy savam lenne.😳

dec. 8. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Örülök, hogy ez megoldotta!😊
dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Énis örülök!

Igen milyen érdekes hogy erős fájdalom pedig "csak sav"

dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!