Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes várandós leszek...

37 hetes várandós leszek hétfőn, és a 30.héten kinyíltam egy újnnyira belülről. Azóta hál isten nem nyíltam tovább.pihentem, nem lépcsőztem. 24.én, és 25.én elszeretnék menni a családomhoz. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Anyukám a 4.-en lakik,mamám a 2.-on.

Szerintetek ennyitől megindulhat a szülés?Karácsonyra még szeretnék itthon lenni ha lehetséges



dec. 23. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen már mi baj lenne ugyan? Ha megindul, hát megindul. De nem ettől fog, az biztos.
dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1#-esnek igaza van,bár én azért nem akartam volna,mert az én szüleim,rokonaim messze laknak és az ottani kórházba nem akartam megszülni véletlen sem. :D
dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy az emeleten laknak! Ugyanabban a házban!


Fogd a lépcső korlátját szorosan, hogy minél könnyebb legyen a felfelé gyaloglás, ha mégis úgy döntenél, hogy elmész hozzájuk!


Többször állj meg néhány másodpercre, vagy percre - ha úgy érzed! (Mobiltelefon legyen veled!)


Férjed dolgozni fog az ünnepek alatt is? Testvéred? Unokatestvérek?


Egyéb ismeretség/barátság? (Osztálytársak, akik régebbi kapcsolatok, vagy munkatárs - esetleg főnök?)


Hány éves vagy?

dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#-as bocsi,de ezeknek a kérdéseknek mi értelme? :D Őszintén érdekel. A kor se tiszta,de a többi végképp,ha otthon vannak a rokonok miben számít,hogy szeretne elmenni,de nem karácsonykor megszülni?
dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

37 hetesen már nem lehet baj, már teljesen fejlett a baba. Pont ezért a kórházi cuccot ha tudod vigyed. Ekkor már én is vittem mindenhova- persze csak autóval, a tömegközlekedést igyekeztem kerülni.

Lépcsőn nekem a lassúság mellett könnyebbség volt, hogy megfogtam a hasam, és kicsit megemeltem.

Exem a masodikon lakott, ritka fárasztó lépcsővel. Az a lányom 39+4-re született, pedig majdnem minden nap megmásztam.

A második csaladi házba, 38+5-re, vagyis tényleg nem számít.

Lényeg ne aggódj, de legyél felkészülve.

dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!