Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen vizesedhet az...

33 hetesen vizesedhet az ember, vagy inkább a kimelegedés miatt (mindentől melegem van már) dagadhat minimális a lábam? Vagy ez toxémia?

Figyelt kérdés
Vérnyomás, pulzus, rendben amugy. És nem marad ott az ujjam nyoma ha a bokám fölött megnyomom a lábam.
dec. 25. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Így néz ki:

[link]

dec. 25. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem látok ezen komolyabb vizesedést, pihenj amennyit tudsz, felemelt lábakkal. Amúgy igen, simán vizesedhetsz már, csak a vérnyomásod figyeld. Kitartást!
dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom mindig jó hála istennek, lekopogom. Bár néha pl nyáron a nagy melegben is dagadtabb volt a lábam mikor nem voltam terhes és pl sokat sétáltam a melegben. Egyébként normál testalkatú vagyok, és ma is csak ezért jutott eszembe a vizesedés, mert nagyon eres a lábfejem, de egy hajmosás, ülve szárítás után kevésbé látszódtak az erek a lábfejen.
dec. 25. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem latok semmit a labadon, de nyilvan te tudod milyen volt elotte.

Szoval lehet mar valamennyire vizes,ha ugy iteled meg, de az biztos, hogy ez szinte semmi, toxemiara foleg nem ad okot. Az a vizesedes nem igy nez ki.


En 22. hettol vizesedtem mar, a vegere nagyon csunya volt az arcom-kezem-labam. De amugy nem volt semmi problema a terhessegemmel.

dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Négyes, alapból nagyon vékony bokám van és most hogy lehültem, újra visszaállt a normál állapotba. Lehet csak simán melegem volt.

Amúgy a vérnyomásom, most néztem 108/72, pulzus 92.

dec. 25. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez semmi.
dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂!
dec. 25. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, messze nem toxémia. Én duzzadtnak sem látom, de nyilván képen más, meg te tudod milyen a bokád amúgy. Amúgy lehet ici picit megduzzadt, ha sokat voltál talpon, ilyenkor más a keringés. Ha a vérnyomásod jó, nem vizesedik fel (megmarad az ujjad nyoma, duzzadt stb) akkor semmi gond, pihentesd a lábadat.
dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!