Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés barnázás, minimális...

Kevés barnázás, minimális piros vérzés, darabok nélkül, vetélés?

Figyelt kérdés
Korábbi kérdéseimet is ebben a témakörben tettem fel, viszont erre külön még nem tértem ki. Jelen állás szerint napi 3x1 progeszteron mellett minimális (pár csepp) barnázás, aztán órákig (egész éjszaka alatt sem) jön semmi, utána erősebb görcs, vörös minimális vérzés darabosság nélkül, de egyet törlök a papíron és megint megszűnik. 5-6 hetes vagyok továbbra is, volt akinek megmaradt a baba? 5 nap után (holnap) ultrahangoznak és vérvételt csinálnak, de az még majdnem 1 nap. Jah és szédülök időszakosan. Nagyon. Aztán az is elmúlik. Tapasztalat?

2023. okt. 23. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A progi is okozhat szédülést.

Nekem vérzésnél, görcsel nem maradt a terhesség

2023. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani

50-50%

Volt hogy elvetéltem és volt hogy vérzés mellett is megmaradt.

2023. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam

a méhenkívüli volt így,gyakran szédültem és barna folyàs,néha gyengèn pirosba váltott volt hogy elmùlott majd ùjra elöjött,de remélem nálad nem ez lesz a helyzet és jò kimenetele lesz

Drukkolok

2023. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam méhen belül van, csak üres a petezsák.
2023. okt. 23. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az idő fogja megválaszolni a kérdést, de ismeretlenül is nagyon szorítok! Ha nő a SZABÁLYOS petezsák és lesz benne élő embrió, akkor van esélyed még barnázás mellett is. Egyébként ha nem szokott múlni a vérezgetés, fel szokták emelni 3x2 adagra az Utrogestant.
2023. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Egy másik kérdésemhez írtam, hogy a mai napon volt vérvételem, duplázódott a HCg szintem és találtak egy 2 mm-es embriót a szabályos petezsákomban. Vérzés elállt, csak erőlködésnél (pl. székelés után) van egy kevés. A terhesség 5+2 hetes, később volt fogantatás (pontosan kiszámoltam az utolsó együttlétet és az napra pontosan megegyezik az idővel). Zokogtam az ultrahangon, bent tartanak pár napig még, de őszintén remélem a legjobbakat. El sem hittem!!!
2023. okt. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!