Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt olyat, hogy...

Más is tapasztalt olyat, hogy a progeszteron kúp elhagyása után hasmenese lett? A használat közben ennek az ellenkezője állt inkább fent.

Figyelt kérdés

dec. 29. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem közben van :D
dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erről olvastam már, de az ellenkezőjéről nem, azért érdekelne járt-e valaki már így esetleg.
dec. 29. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy simán lehet. A magas progeszteron szinttel hozható összefüggésbe terhesség alatt a székrekedés is. Ha elkezd csökkenni a szintje meg hasmenés lehet, nekem pl típikus PMS, de a külsőleg bevitt progi elhagyásával is csökken a szint.

Nekem a hasam nem ment az utro elhagyása után, de a székrekedés kb azonnal megszűnt.

dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy ez vajon jót vagy rosszat jelent. 12. hétben vagyok a doki a 10. Hétig javasolta. Ha csökken a szint akkor az nem jó, de a 12. hét után ugye már elkezdi átvenni a szerepet a méhlepény. Tanácstalan vagyok, azért is tettem fel a kérdést kinek mi a tapasztalata. Neked az elhagyása után minden rendben volt? Rendben maradt?
dec. 29. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen minden rendben volt.

Attól bőven elég lehet a progeszteron, de persze ha még amellé szed is az ember, akkor normális, hogy csökken a szintje elhagyása után.

Sokszor biztonság kedvéért írják fel amúgy is, nem feltétlen van progeszteronhiány. Vérvétel nélkül úgyse derül ki, hogy nekem is tényleg az segített vagy sem.

dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam fokozatosan célszerű elhagyni
dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan előírták hányadik héttől és milyen ütemben kell abbahagynom, de nekem is a használata közben volt lazább és több a székletem, utána normálizálódott (egy időre).
dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is használom az utrogestant hüvelyben, 3 hete, nekem addig inkább hasmenés volt, de ahogy szedem most sincs székrekedés, csak normál állagú.
jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!