Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tízszeresére nőtt a HCG...

Tízszeresére nőtt a HCG szintem egy hét alatt, ez normális (többi lent)?

Figyelt kérdés

1 hete pénteken voltam laborvizsgálaton 4+5 hetesen, akkor mértek 1522 ui/L értéket, a progeszteronom pedig 78.000 nmol/L lett.


Rá egy hétre 5+5 hetesen 15.000 iu/L lett a HCG, a progeszteron pedig 82.300 nmol/L. Nem nagy ugrás ez?


Egész nap hànyingerem van, hànyok is gyakran, feszülnek a melleim is. Fájni nem fáj sehol, kedden megyek ultrahangra. Lehet szó ikerterhességről?


Köszi,

Petra



dec. 8. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen reális. Kb.2 naponta duplázódik a hcg. Számold ki!
dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha 2 naponta duplázódik is 12.000 körül kellene lennie, nem? Én számolok rosszul? Jahj, igen, én, bocsi! :D
dec. 8. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

😁Igen, te. Ha szigorúan vesszük előző nap kellett volna 12ezernek lenni, másnap 24 körül. Amikor nézetted, akkor meg valahol a kettő között és ott volt.😀

#1

dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
De mi a p.ának nézegeted? 1500-as HCG felett látszik UH-n is, és úgy is az dönti el, fejlődik-e vagy sem, nem a labor...
dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
És neked miért fáj, hogy nézegeti?
dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem fáj, csak nem értem. Semmi értelme.

Azt gondolná az ember, hogy legalább arra jó, hogy megnyugtassa, hogy minden oké, de szemmel láthatóan ezt a funkciót sem tölti be. Ha alacsony, az a baj, most, hogy relatíve magas, most ezen stresszel. Mi értelme?

dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert 2 hónapja volt egy spontán vetélésem műtéttel, és azt javasolták, hogy ha megint teherbe esek, 2 vérvételre menjek el UH előtt te tapintatlan f*sz.🙂
dec. 8. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Nem tapintatosan, tök logikus kérdést tett fel :)

Akkor sincs semmi ertelme nézegetni a hcg szintet, ha orvos javasolta, ez csak önnyugtatás

dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Még önnyugtatás sem, hiszen ha megnyugtatná, fel sem tette volna a kérdést. De persze én vagyok a tapintatlan f.sz:D
dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvos kétlem hogy ilyet javasolna,mivel semmit nem jelent a HCG sem,sajnos. :/ Egyébként normális,de majd az UH megmondja a tutit.
dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!