Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem szülési fàjdalom...

Ugye ez nem szülési fàjdalom vagy jósló? Az egéssz hasam görcsöl de nem lent hanem oldalt,nem tudom elmagyarázni,de jó ideig fáj aztán abba maradt most meg megint. Gondjaim vannak a széklettel is,gondoltam lehet a belek.

Figyelt kérdés
Ne nevesetek ki. Ma kezdem a 31 hetet. Nállunk ma is ünnep,jöbő hétfőn megyek orvoshoz. Úgy a pupakom fölött is fàj..
jan. 2. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj korábban orvoshoz!
jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most mondom,hogy nálunk állami ünnep van.Ha az 50 km re levő kórházba bemegyek hiába elküldenek a fenébe
jan. 2. 11:35
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Bakker, a pupak az magyarul köldök... legalább vennéd a fáradságot, hogy rendesen írj, ne csak idehányd a mondandód...

Ez inkább emésztőszervi panasznak tűnik, gondolom újévre összezabáltál mindent.

Amúgy pedig simán bemehetsz a kórházba, nem fognak vizsgálat nélkül elküldeni. De hol a gyászban élsz, hogy 50 km a kórház?

Üdv, egy szintén vajdasági...

jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3# Pont írni akartam,hogy mi az isten az a pupak,Magyaroktól ilyet soha nem hallottam még. :D Mostmár tudom. Miért nem köldöknek írod,ha nem a családdal beszélsz?

Kérdező,én bemennék. Ha pedig tényleg fájásaid indulnak,akkor sem fogsz gondolom otthon maradni hiába 50 km. :/ Zuhanyra próbáltad szűnik-e? Nézted-e,mennyire van benne rendszer?Pihenésre jobb e? Ha elzavarnak vizsgálat,ctg nélkül,akkor betegjogi képviselő. Azzal sajnos nagyon megüthetik a bokájukat. Nem teszik azt meg,nyugi. Jogaid vannak,senkit nem küldhetnek el vizsgálat nélkül. Én például az első terhességem óta olyan előzménnyel vagyok,most a másodiknál vagyok,hogy ha hasonló tüneteim lennének és nem vizsgálnának meg az ajtót is rájuk verném.

jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Péterrévén te gyász 3 as!
jan. 2. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi pecellósi szívem, a zentai kórház 28 km-re van tőled.

De, szülhetsz ott, mehetsz oda.

jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott így beszélnek,hogy "gyász"? 6#-nál a pont. 4# voltam.
jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Zentán nincs koraszülött osztály,oda csak 35 hétől lehet menni.Tájékozódhatnál mielőtt alázol valakit virtuálisan.puszi
jan. 2. 12:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️🤣

Miért, te most szerinted épp koraszülsz?

De, képzeld, 35. hét előtt is gondoznak kismamákat. És ha gond van, küldenek Újvidékre.

Sőt, koraszülés is történik Zentán, csak aztán mentővel viszik a pácienst Újvidékre.

A fájdalmaidat megnézetni simán mehetnél, de hát aki hül.e, az szenvedjen. Csak szegény babát sajnálom előre...

jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,de most a koraszülött osztály nem lényeg,mivel neked egy vizsgálat kell csak. Ha tényleg így fáj és nem szeretnél oda menni,akkor nincs más,50 km,sajnos. Én 1x vesegörccsel mentem be,alig bírtam megmozdulni is úgy fájt az egész,16 hetesen. Majd 35 hetesen rosszul lettem,ami időnként javult és semmi bajom nem volt,felmerült bennem,hogy nem ugrálok vele,hisz biztos csak a bordáimnál van azért fáj a gyomrom fent,főleg hogy mindenki ezt mondta,az összes terhes ismerősöm. Felhívtam a dokim,de úgy voltam,ha nem érem el,akkor is bemegyek ha kell feleslegesen. Azonnal behívott a tünetek alapján. Kiderült,hogy oltári nagy a gond,azonnal sürgős császár. Azt mondták estig várok,akkor már lehet nem kell bemenni. Szerencsém volt,hogy a megérzésemre hallgattam. A másik ismerősömnek a sok keményedésre mondták,hogy nincs ott gond,de egész nap nem szűnt neki és már majdnem rendszeresen jöttek betonkeményre 30 hetesen,bement inkább,és kiderült totál kinyílt,fájásai voltak,visszatartáson maradnia kellett,tüdőérlelőt kapott,stb. HA úgy érzed valami nem oké,inkább nézesd meg,de ezt te érzed,neked kell tudnod. Nekem ilyen nem volt,ami görcs az a vesénél volt csak.

Ügyeleti szám ott nincs megkérdezni esetleg orvost? Meg a többi kérdésre se írtál,hogy rendszeres-e,szűnik-e zuhanyra,ilyesmi.. jó szándék vezérelt.

jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!