Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmagyarázná valaki ezt a...

Elmagyarázná valaki ezt a mikor fogan lány mikor fiú dolgot?

Figyelt kérdés
Ertem, hogy peteeres elott nagyobb esellyel lany, mert a x spermiumok szivosabbak....de ha mondjuk peteeresig meg utana par napig minden nap van kb szex, akkor a lany spermak is ott vannak mar reg....megis azt mondjak 2-3 nappal pé elott stop, ha kanyt akarunk. Most akkor hogy van ez?
2018. jún. 2. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ott vannak a lány spermák viszont ők lassabbak, mint a fiúk. És ha közben küldtök fel katonákat akkor ott a fiúk a nyerők a gyorsaságuk miatt.

Pont ezért stop ovu előtt 2-3 nappal. Mert ha ovuhoz közel is együtt vagytok akkor már esélyt adtok a fiú spermáknak is. Ha meg ovu előtt pár nappal vagyok csak együtt akkor mire kiszabadul a petesejt addigra már a fiúk valószínűleg nem élnek.

Kicsit zavarosan írtam le, de remélem érthető a lényeg.

2018. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

Mi egymást követő 3 napon is együtt voltunk ovukor és kisfiúnk lesz.

Kislányunknál ovu előtt kb.4 nappal.

1.válaszoló

2018. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Úgy tudom a Fiúk gyorsabbak, de kevesebb ideig "életképesek". Tehát ha ovu előtt 3 nappal voltatok együtt és utána nem, akkor nagyobb eséllyel lány lesz. De szerintem lehetetlen kiszámítani mikor lesz ovu és az se egy pillanat.

Hadd Jöjjön aminek jönnie kell. Kár stratégiázni.

2018. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

2-3 nappal ovu előtt stop...ezt nem igazán jól fogalmaztam meg az előbb.

Lányoknál: ovuláció és az együttlét között teljen el 3-4 nap, utána stop. Ovulációhoz közel már semmi szex.

2018. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ertem, de ha ott vanak a lany spermak, miert nem ok talalkoznak elobb a petevel, meg akkor is ha jon a friss fiu sperma adag? Vagy ez mar nem torvenyszeru, csak akkor magyarul van esely fiura is...
2018. jún. 3. 00:33
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja es ovut hogy lottetek be? Lh teszt?
2018. jún. 3. 00:33
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Na látod ez jó kérdés....De amúgy igen, olyankor már a fiúk is labdába rúghatnak. (Lehet még akkor is gyorsabbak a fiúk ha már ott állnak várakozva a lányok? Ezt viszont már csak a jó Isten tudja ott fent.)

Ovu előtt 3-4 nappal történt együttlétből már nem annyira valószínű a kisfiú.

Én lh teszttel és hőmérőzéssel lőttem be az ovut. Most vagyok 28 hetes. 😊

Kislányt szeretnétek amúgy jobban?

2018. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Jól látod, ha minden nap van szex, akkor egyforma az esély, mert akkor ott állnak ovulációkor készenlétben a lány spermiumok, de pont odaérnek a friss adagból a fiúk is. Czeizel módszere akkor működik, ha csak akkor szexeltek, amikor a kívánt nemű baba foganhat. Pl. lánynál peteérés előtt 2, de inkább 3 nappal utoljára. Ha meg inkább fiút szeretnél, peteérés előtt ki kell hagyni 5 napot legalább, és csak előtte való nap meg aznap szexelni. Így minimalizálod a másik nem esélyét, de nyilván 100% így sem lesz.
2018. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A lány spermiumom lassabbak, de tovább életképesek, a fiúk pedig gyorsabbak, de kevesebb ideig élnek. Ez az alaptézis. Minden férfi más, minden férfi spermium más. Lehet ezeket az esélyeket latolgatni, de értelmetlen.
2018. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Úgy van ahogy már többen is írták. Nálunk be is jött. Ovu elött 4 nappal voltunk csak együtt, kislány lett. Most ovu előtt két nappal és ovukor is. Ő kisfiú lesz.:)
2018. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!