Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem szülési fàjdalom...

Ugye ez nem szülési fàjdalom vagy jósló? Az egéssz hasam görcsöl de nem lent hanem oldalt,nem tudom elmagyarázni,de jó ideig fáj aztán abba maradt most meg megint. Gondjaim vannak a széklettel is,gondoltam lehet a belek.

Figyelt kérdés
Ne nevesetek ki. Ma kezdem a 31 hetet. Nállunk ma is ünnep,jöbő hétfőn megyek orvoshoz. Úgy a pupakom fölött is fàj..
jan. 2. 10:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10# vagyok. Ez a másik,amit a 9 írt. Egy barátnőmnek extrém koraszülése volt most 3 hete,ami a helyi kórházba történt és mentővel szállították át utána Pestre a picit,ahol koraszülött osztály is van. De attól ugyanúgy ott szült.
jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10 es érzem,hogy jó szándékból írod,most mióta kiirtam teljesen jól vagyok. Többiek,nem nem koraszülni akarnák,de zentai orvoshoz járok vizsgálatokra és ő mondta,hogy ha úgy érzem valami olyan rögtön Újvidékre menjek,ne veszitsek időt,mert ha az van ők is oda küldenek. De kösz,hogy lehülyéztek.nem lehetne simán nem hozzá szólni? Boldog új évet
jan. 2. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!