Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges más opció is?

Lehetséges más opció is?

Figyelt kérdés
Folyton pisilek, has görcseim vannak néha csak pillanatokig, a mellem olyan mintha most nagyobb lenne hirtelen. Ez csak terhességre utalhat vagy van más opció is?
jan. 2. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, nem dugtam. Max előváladék érhetett oda…
jan. 2. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz egy tesztet jósoltstás helyett?
jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Én úgy tudom hogyha nem szexeltek a nő nem eshet teherbe, mert abban az előváladékban lévő spermiumoknak "fel kell utazni" a petesejthez és a levegőn rögtön el is halnak. Azt se felejtsük el, hogyha nem termékeny napjaidban történt a "szexizés" semmiképp sem lehetsz terhes. Mert nem volt ott a petesejt, hogy talizzon a spermiummal egyáltalán.

A terhességtől való félelem, stressz produkálhat tüneteket főleg ha olvastál róluk, tudsz róluk és késlelteti a menstruációt is.

Tesztelj attól, sőt orvoshoz is mehetsz, de én nem hiszem, hogy terhes vagy.

jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Felfáztál, és/vagy menszesz előtt vagy.


Ha késik akkor pedig vegyél tesztet, bár dugás nélkül szinte kizárt hogy terhes legyél. Csak előváladéktól is kicsi az esély, de az is csak akkor ha van behatolás. A hüvelynyílásból nem fog az 1 darab sperma felkúszni a méhedig.

jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Késik?
jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 9 napja késik
jan. 2. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkoe tesztelj egyet.Ha negatív akkor nyugodj meg és meg fog jönni.Biztos a stressztől nem jön megfele.
jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!