Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindennapos magzati csuklás?

Mindennapos magzati csuklás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet butaságot fogok kérdezni, de majd csak egy hét múlva megyek az orvosomhoz és foglalkoztat egy kérdés.

A 34-ik hétben járok és egy hete mindennap csuklik a babám, eddig néha-néha csuklott.

Normálisnak mondható, hogy mindennap csuklik?



#harmadik trimeszter #34-ik hét #Magzat csuklás
jan. 3. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekem csinálta, napjában többször is. Aztán kint is sokat csuklottak.
jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap csuklott a babám a pocakba.mikor megszületett is szinte minden nap csuklott. Mostmár 7 hónapos. Nagyon ritkán csuklik.őket ez kicsit sem zavarja
jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden nap csuklott többször is. Normális.
jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes vagyok, szinte minden nap csuklik a fiam. Néha többször is. Minden rendben vele. Ez részben azért is történik, mert a szervezetük készül a lélegzésre és az evésre. A rekeszizom mozgása ez is, ha jobban belegondolunk.
jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokat csuklott, ráadásul hosszú-hosszú percekig.
jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a többieknek, naponta többször és kint is csuklott folyton.
jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú percekig, minimum5 percig csuklik napi 1 vagy 2 szer.Tegnap voltam az orvosomnál és azt mondta hogy az a legjobb ha csuklik, teljesen egészséges.
jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bennt is csuklott kinnt is csuklott. Most félevesen már nem annyit.
jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!