Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidőben 6 kiló hízás az...

Félidőben 6 kiló hízás az soknak számít? Aki nagyjából itt járt mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés

59.5 kilóról indultam, most vagyok 66 kg, 166 cm.

Én látom magamon itt-ott, hogy jött fel, de főleg a hasam óriási. Nem első baba, harmadik, a második terhességből 😅

Az ikrekkel nagyon sokat híztam, de feküdnöm kellett kb végig. Most aktív vagyok, dolgozok, sportolok visszafogottabban (előtte keményen), mégis jönnek a kilók 🙄


jan. 4. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyeni. En a 20. hetig fogytam 5 kilot,aztan megis 17 kilo hizas lett az egesz vege.

Szoval lehetetlen megmondani.


Elmeletileg havi 1 kilo hizas lenne az “elvart”, a papir szerint. Legalabbis a vedono nekem ezt mondta. De nyilvanvaloan nem mindig sikerul igy.

jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félidőnél volt 5 kg plusz,a vége sajnos 17 kg lett. 52-ről indítottam,ez az első terhességnél volt. Most a másodikkal vagyok 17 hetes,eddig 1 kg-nál vagyok,de néha kevesebbet mutat,néha 1 kg-t. Ami számomra totál hihetetlen,mert bár még most is tart a hányás,étvágytalanság,de az elsőnél végig hánytam naponta többször,most csak hébe hóba 1x hetente,plusz 1 hónapig fekvésre is voltam ítélve,wc,zuhanyra mehettem csak ki,tehát csak ettem és feküdtem. Ugyanúgy étkezem is,még is csak 1 kg. Úgyhogy ezek után azt gondolom,hogy nem csak az étkezés befolyásolja ezt meg a mozgás.
jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyén függő. A tesóm ugyanahhoz a védőnőhöz járt, mint én, 80+ kgosan kezdte a terhességet és bőven 110-zel ment szülni, egyszer nem cseszte le a súlya miatt, de az orvos is csak egyszer mondta, hogy ez sok.


Én 59kgsan lettem terhes, félidőben jártam 65kgnál, ugyanaz a védőnő állandóan szívta a vérem, hogy ne egyek annyit, baja lesz a babának stb. Orvos egyszer se mondott erre semmit. Nem voltam 69kg mikor mentem szülni, a védőnő szerint ez brutálisan nagy hízás, aztán mikor kijöttem 60kgval, sopánkodott, hogy nem érti, ennyi víz nem lehetett...

jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyéni 166cm vagyok 53kg voltam amikor teherbe estem.Majd lefogytam a 6.héten 52.1re a sok hányás nem evés miatt. 3kg jött rám a 20.hétig most vagyok 37 hetes és plusz 10kg van rajtam összesen.Nem sok szerintem 6 kg félidőnél.
jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
165cm vagyok, 27 hetes, most tartok 4kg-nál, de abból 3,5 most jött fel 5 hét alatt 🙈😅 Viszont előtte nagyon sokat voltam rosszul, ami végre elmúlt és tudtam normálisan enni, na meg ugye az ünnepek is 😬🤣
jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!