Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 terhes vagyok. Egyszerűen...

10 terhes vagyok. Egyszerűen semmilyen étel nem esik jól. Van valamilyen tippetek, hogy tudjak enni valamit, valamennyit?

Figyelt kérdés

Amit megkívánok, és eszek belőle az vagy kijön vagy utána már nem kell, csak pár falat. A húst gondolatától rosszul vagyok.


Köszönöm.


jan. 5. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak banánt és joghurtot tudtam enni,attól nem voltam rosszul csak
jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves a kisebb. 9 hónap alatt abszolút nem bírtam húst enni. Mióta megszületett azóta is ha heti egyszer magam bírom tömni...
jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat kimaradt hogy 10 “hetes”.
jan. 5. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig sütőben sült krumplin éltem.
jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt éltem át 4 hétig... Sültkrumpli, ropi, keksz és csipszen éltem meg hideg kólán. Elmúlik, de átkell vészelni.
jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajtos taller, mandarin, izotonias ital, keves csoki. Tanyer leves, amiben nincs hus. Fel szelet kenyer felvagottal. Medvesajt. Joghurtot en is ettem. 8 hetes vagyok es en is kuzdok, sokkal kevesebbet tudok enni mar egy ideje mint elotte.
jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én kb péntekig azt ettem ittam amit csak akartam semmitől nem volt bajom. Péntek óta küszködés az egész, főleg a reggeli. Gyűlölök felkelni mert tudom hogy ennem kell, mert ha nem eszek akkor rám tör a hányinger.. de egyszerűen gondolni se tudok arra hogy mit egyek. Ha eszembe is jut valami akkor pár falat után az sem kell.

A limonádé és a narancs egy kicsit segített, se azon nem lehet élni.

jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a tippeket.

A hideg víz és facsart levek lehűtve kicsit segítenek, ha esetleg valaki idetéved és kipróbálná.

Illetve a kevert saláták csúsznak le most, szósszal. Fura egy állapot ez.

jan. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!