Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptunk egy lehetőséget...

Kaptunk egy lehetőséget június elejére hogy elmehetnénk 1 hétre görögországba szinte ingyen. Akkor leszek ha minden jól megy 7 hónapos terhes. Bele merjek vágni ha minden rendben lesz? Rábólintsak?

Figyelt kérdés

jan. 6. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Mivel?

Busszal, autóval biztos nem zötyögnék tizenórákat. Nem is értünk volna oda, olyan gyakran pisiltem a végén.

Repülőre meg már nem engednek ennyi idősen.

jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Én biztos elmennék.

Pihenni is lehet az úton ha kocsival mentek.nem kell egyhuzamban levezetni Görögországig.

jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 7 hónaposan kezdett dagadni a lábam, pedig télre esett, vizesedtem, fájt.

Persze nem azt jelenti, hogy neked is minden bajod lesz, de gondolj bele, dög meleg lesz, kirándulni nagyon nem fogsz tudni, ha hotelbe mentek a medence nem ajánlott, a tenger lehet, hogy nem fog jól esni.


Ha bármi gikszer üt be nincs a közelben orvos... neked kell meghozni ezt a döntést, de gondolj mindenre és a minden hátulütőjére is és ezek tükrében induljatok útra.


Persze vannak nők akik 41 hetes várandósan is bútorokat hurcolnak a hátukon és lakást festenek ki fellábon, hátrakötött kézzel, de ne hozzájuk mérd magad, a saját állapotodhoz mérd magad.

jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Gondold meg. Voltam ott... 48 C fok volt!

Azt még nem terhesen is nehéz volt elviselni!


Viszont előnye,hogy nem kell a tengert szokni. Mert meleg. Csak úgy belemegy az ember.


Persze attól is függ,melyik hónapban mégy. Mi a nyár közepén voltunk.

jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló helyzetben nekem azt mondta a dokim, hogy menjek nyugodtan, de nagyon figyeljek arra, hogy le ne égjen a pocakom, és ne legyek egyhuzumban túl sokat a napon. Mindenki próbált lebeszélni a környezetünkből, de nem volt semmi gond, nagyon jól éreztük magunkat. Én biztos nem hagynám ki, ha egyébként problémamentes a terhesség.
jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Autóval mennénk. :)

Köszönöm a válaszokat. 🥰

jan. 6. 11:31
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Én az első terhességemből kiindulva még simán elmennék.

Én az voltam, aki 41 hetesen még vígan pakolásztam (sajnos). Csak a hasam súlya volt zavaró és hogy állandóan pisilnem kellett.

Viszont nézz utána, hogy az érintett országokban hova fordulhatsz és milyen feltételekkel gond esetén, legyen eu kártyád és biztosításod is.

jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Én beválallnám simán. A terhesség nem betegség. Nekem teljes problémamentes a terhességem dolgoztam is 26 hétig (tovább is dolgoztam volna csak sajnos elküldtek a munkahelyemről). Úgyhogy ha zökkenőmentes a terhességed miért ne mehetnél.

De ahogy az hetes válaszoló is írta nézz utána hova tudsz fordulni ha ne adj isten bármi történik.

jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem esett jól 2 óránál többet autóban ülni az utolsó 2-3 hónapban. Elég nagy, fiús pocakom volt. Utólag ezt tudva én nem vallalnék be ekkora autóutat, mert tényleg nagyon kényelmetlen!!! Te is kínlódni fogsz, már odafelé megbánod az egészet!

Illetve ha bármi történik, koraszülés jelei merülnek fel, én nem szívesen szülnék ott, aztán oldjam meg a baba hazaszállítását is...

jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.

Nekünk busszal 1 nap volt odaérni. Hosszú az út.

jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!