Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos terhesen vinnètek a...

7 hónapos terhesen vinnètek a másik gyereket oviba nyáron?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebben mozgok, hamar kifulladok, sokszor már főzni sincs erőm,nem a gyerekkel játszani. Úgy gondoltam,hogy a nyári leállás (1hónap) alatt nem viszem másik oviba,de ha vége,viszem,mert neki is jobb gyerekek között. Hát az óvónő beszólt,hogy ha itthon vagyok,minek viszem. Pedig csak ebédig lenne,utána hoznám haza.
2023. júl. 10. 15:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
42%
Ha útban van otthon, vidd, nem tilthatják meg.
2023. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Csak ebédig, amikor otthon vagyok tuti nem vittem volna nyári ügyeletbe. 36.hétig dolgoztam, pont jól jött ki, amikor abbahagytam akkor már szünet volt egy hete, így nem kellett vinnem. Arra a pár órára berakni szerintem teljesen felesleges, csak a macera. Kelteni kell, bevinni, a legnagyobb melegben meg hazahozni ...
2023. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ha kifejezetten rosszul lennék akkor vinnem. Könnyű elajulni is terhesen főleg ebben a nagy melegben ami elég veszélyes is egy kisgyerek mellett.
2023. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem számít az a 4-6ora is amit pihenhetsz ha szédülsz, rosszul vagy.
2023. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vinném. Akkor is szabadulsz majd tőle ha a kicsi miatt nem tudsz pihenni? A gyereknek is joga lenne a pihenéshez, épp elég szívás neki hogy testvére születik.
2023. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
33%

Jajj de bunkó vagy 5-ös.

Terhesen azért más, mint kisbabával.

Fizikailag van aki ezt rosszabbul bírja.

Add be nem tilthatják meg. Csak nyafognak, hogy ne kelljen annyi gyerekkel dolgozni. Pofám leszakad mondjuk.

2023. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Bogica0616 ***** válasza:
88%
Nem vinném. Kellni kellene, elkészülni. Melegben menni érte. Elkaphat betegseégeket. Ez mind sok macera. Inkább fizess elő kifőzdében ételre, ha nem vagy jól. Az ovis már tud otthon szinezni, gyurmázni stb...
2023. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
Én pont 7 hónapos terhes vagyok, de nem viszem, mert tök jól vagyok. Ha te nem vagy, kell a pihenés vagy bármi miatt vinni akarod, akkor vidd. Nem akkor vagy jó anya, minél jobban szívsz a gyerek miatt. Jobb a gyereknek is egy kipihent(ebb) anyából kevesebb, mint egész nap veled lenni úgy, hogy mérges, nyűgös, fáradt vagy egész nap utána szaladgálni.
2023. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
6os, miért anyuka nem nyafog hogy ne kelljen a gyerekével foglalkozni? Bár értem én, megcsinálni azt könnyű, foglalkozik meg majd az ovi vele. Remélem a kérdező szül még vagy 5öt és mindet adja 6 hótól bölcsibe, nehogy elfáradjon szegény :-( :-(
2023. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinném.

A reggeli időre be3rés macera, Délben meg a legnagyobb melegben biztos h nem akarnék érte menni.

Nem írtad mennyi idős a nagy.

Nekem 5 volt mikor jött a covid lezárás. Akkor voltam 7 hós terhes az ikrekkel.

Szerencsére tök jól voltam, így még örültem is hogy nem kell minden reggel kapkodni stb.


Ha te be akarod vinni, megteheted. Nem tilthatják meg.

2023. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!