Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt vesznek le...

Terhesség alatt vesznek le anyajegyet? Tavaszra terveztem levetetni, de pár napja kiderült hogy kismama vagyok. Halasszak?

Figyelt kérdés

jan. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kivéve, ha az orvos rákos bőrelváltozásra gyanakszik és sürgős. Nem te döntöd el.
jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont így jött ki tavaly, én inkább lemondtam az időpontot.
jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a helyet, ahová mész és kérdezd meg, lehet függ attól hol van, milyen módon vennék le, hány hetes terhes leszel akkor. Önmagában sem a helyi érzéstelenítés, sem egy kis bemetszés, pár öltés nem jelenthet problémát, de ha nem extra fontos valamilyen okból, és aggódnál miatta, akkor halaszd el.
jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem simán leveszik. Helyi érzéstelenítést alkalmaznak és kb. 10 perc az egész, kisebb beavatkozás, mint egy fogtömés (ha nem valami nagyon extra helyen van az anyajegy) és a bőrrák az egyik legveszélyesebb rák.
jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem levették éppen most decemberben. Igazából még azt is mondta a bőrgyógyász, hogy ő biztos most vetetné le, mert a terhesség miatt még változhatnak az anyajegyek és általában nem a jó irányba. Ha csak esztétika miatt szeretnéd szerintem várd ki a terhesség végét, de ha nem szabályos szedesd le nyugodtan. Semmi gond nem lesz.
jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!