Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X-epil terhességi teszt...

X-epil terhességi teszt mennyire megbízható? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap délelőtt csináltam egy x-epil terhességi tesztet harmadik pisiből, 3 percen belül jött a második vonal, nem olyan erős mint a kontroll csík de szabad szemmel egyértelműen látható és szép rózsaszín. 2 napja késik is, derekam leszakad, melleim szint úgy.Ma délután veszek tesztet aztán tesztelek még, csak arra lennék kíváncsi hogy valakinek mutatott már hamis pozitívat az x-epil teszt?

(Természetesen tervezett baba)



jan. 2. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamis pozitív teszt nincs. Akármilyen halvány, de jól látható rózsaszín kontroll csík terhességet jelez.
jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy tévesen pozitív. Én az első pozitív teszt után kértem időpontot a nőgyógyászomhoz. Felesleges ennyit tesztelni, ez lehet durva lesz, de ha mégse jól alakul úgyis észreveszed
jan. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a két hozzászólást!

Sokszor olvastam már hogy “hamis” pozitív lett a teszt, ezért nem értettem én sem soha. Igazából szeretnék még várni azzal hogy orvoshoz menjek, ezért veszek ma tesztet és megnézem hogy erősödik-e szépen a csík.

jan. 2. 08:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy hamis pozitív, olyan szokott előfordulni, hogy valaki a nem várt előtt teszttel, halványan látszik a csík, mert elindult valami, aztán mégis megjön a menstruáció. Ezt hívják kémiai terhességnek, ami azért elég gyakori, valahol olvastam hogy kb 80% esély van rá ilyen korán még hogy nem marad meg. Ezért célszerű várni a tesztekkel
jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen arról már hallottam. Hát én már tudtam hogy nem fog megjönni, semmi előjele nem volt a menstruációnak. Ezért is csináltam tesztet tegnap. Ami ugye pozitív is lett. Persze tudom hogy ebből még bármi lehet, szóval azért fogok még tesztelni a napokban.
jan. 2. 08:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A nemvárt napján teszteltem, első pisivel, kb fél perc alatt látszódott a csík. (két tesztet csináltam, biztosra mentem) X-epil tesztet és dm saját márkás tesztet használtam.

Először kételkedtem, aztán megmutattam a barátnőmnek aki nemrég szült, és mondta hogy ez gyönyörű erős pozitív, főleg hogy még csak a nemvárt napon volt.

Ez volt 19.-én, de egy kis gyomorsavon kívül más tünetem nem volt, így 27.-én elővettem még egy tesztet, hogy megnézzem hogy változik. Na akkor már élénk színű csík jelent meg, majdnem egyszerre a kontrollcsíkkal.


Szóval ne aggódj, ott van az a csík, csak kell neki egy kis idő hogy elinduljon. :)

jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os: köszönöm válaszodat. Remélem hogy nálam is ez lesz. Bízok a legjobbakba.

Neked pedig boldog babavárást kívánok!

jan. 2. 09:33
 8/12 anonim válasza:
Nincs hamis pozitív teszt. Gratulálok Neked. Nekem épp ma lett pozitív🤗
jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as én még ma délutan tesztelek, illetve holnap reggel, remélem szépen erősödik! Gratulálok neked is!
jan. 2. 12:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem azóta és határozott pozitív!☺️
jan. 2. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!