Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 35 hetesen órák óta kemény...

Ha 35 hetesen órák óta kemény a hasam, az baj vagy természetes jelenség?

Figyelt kérdés
Magnéziumot és görcsoldó gyógyszert is szedek, de mégis órák óta folyamatosan olyan, mint a beton. Mitől? nem fájdalmas, csak kellemetlen. vegyek be még magnéziumot?
2010. okt. 22. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Baba mozog azért, de már rémeket látok, hogy biztos a folyamatos keményedéstől nincs elég oxigénje és szenved. :-((
2010. okt. 22. 20:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, Te Drága! :)

Én is ennyire izgultam, minden nap mondtam a 38. héttől, hogy : na, majd ma :) Aztán ráhúztunk pár napot.

Mivel elég gyakran vizsgálnak /gondolom/ Téged, így ha bármi baj lenne, arról tudnál.

Készül a szervezeted a szülésre. Lazulj, nyugodj meg és élvezd a csendes éjszakákat :)

2010. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamennyi keményedés természetes, de ha túl sok van az baj. A helyedben minél előbb beszélnék orvossal, igazából ő tudja megmondani, hogy mi a szitu. Én túl gyakran keményedtem, ezért a 30 héttől izomlazító gyógyszert kellett szednem.


Az utolsó kanyarban vagy a 35. héten, baj biztos nem lesz!

2010. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ebből lett szülés a 35.hétre. Rengeteget keményedtem, meg is lett a lányom, idő előtt. De nem lett kora baba, mert 3170gr, és53 cm lett. Nézesd meg magad orvossal mindenképp, lehet hogy tud még segíteni.
2010. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, végül vettem be magnéziumot és elaludtam nagy nehezen, de már a magnéziumot se szeretném túlzásba vinni így a vége felé. dokit végül nem hívtam föl. Izomlazítót én is szedek és kell szednem a 36. hét után is. biztos nem véletlenül. Még egyben vagyunk és persze sokat görcsölgetek, viszonylag sokat, ennyi bogyó mellett. Nekem inkább az volt a durva és furcsa, hogy nem keményedett, hanem kemény lett és úgy maradt órákon keresztül. és ez egyre gyakrabban megtörténik. mint aki dinnyét nyelt szó szerint, mert egy nagy kemény gombóc a pocim órákon át. de remélem, ettől a babának nem lesz baja. Azért lehet, felhívom a dokit, ha ismét előfordul... persze, az a biztos.

jó hétvégét

2010. okt. 23. 13:49
 6/6 anonim válasza:

Így van!Az lesz a legjobb ha beszélsz az orvosoddal,biztos ami biztos.Ne aggódj a babádnak nem lesz semmi baja ettől,de valóban nem jó ha túl sokáig beton kemény lesz a hasad!

Boldog baba várást és nyugi!

35 hetes kismama.:)

2010. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!