Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy bunkó az...

Érdekelne, hogy bunkó az orvosod, ha alapvetően veled nem az?

Figyelt kérdés

Hozzá jártam már terhesség előtt is, van egy nagyon fura stílusa, de velem úgy bunkó még nem volt. Viszont a legutóbbi terhesgondozáson még bent volt az előttem lévő kismama, valamiért résnyire nyitva maradt az ajtó, és kint is tisztán hallatszott, ahogy kb.porig alázza a nőt, mert túlsúlyos. Miután kijött láttam, hogy könnyezik is a csaj, tényleg nagyon durván beszélt vele, pedig szerintem nem is volt vészesen duci. Ismerősöktől is hallottam már, hogy sok rá a panasz, de mint szakember elégedett vagyok vele. Ugyanakkor azóta bennem van, hogy miért hagyom egy ilyen arrogáns, lekezelő embernél a pénzem? 28 ezer Ft/alkalom, és ki tudja mikor leszek én a következő, akivel azt hiszi úgy beszélhet, mint a kutyájával. Igaz tényleg nem volt még soha bunkó velem, de igazából kedves szava se volt hozzám eddig soha. Ami a leginkább zavar, hogy mikor bementem még akkor is szídta a másik kismamát az asszisztenssel együtt, ami elég undorító szerintem.

Alapból érzékenyebb tipus vagyok, talán túl is reagálom, és túlzás lenne emiatt féldőben orvost váltani, de úgy érzem engem ez zavar. Sírásig cseszegetni egy kismamát nálam nem oké (sőt, terhességtől függetlenül is), és ha már egy rakás pénzt ott hagynak nála az emberek jó lenne nem ilyen negatív érzéssel távozni.


jan. 9. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen emberhez nem járnék. Lehet még olyan kérdésed,bajod,aminél téged fog.
jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az én orvosomra is hallottam több felől, hogy bunkó. Igaz, hogy van egy stílusa, de bunkónak nem nevezném. Velem sose viselkedett tiszteletlenül, és mással se hallottam, hogy az lett volna. Én nem váltottam, viszont ha tanúja lennék egy olyannak, amit te hallottál, azért erősen arra hajlanék, hogy másikat keressek.
jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én benne vagyok a helyi szülős csoportban. Itt a kórházban kb 10 doki van.

Kb 8at istenitenek. Na ebből a 8ból volt eddig "szerencsém" 5höz. 2től sírva jöttem ki.

Aki viszont nekem szimpi, na azt meg savazzák teljesen.

Viszont én 28ezret nem lenne az az isten, hogy 1 alkalomért kifizessek.

Nálunk 15-18ezer közt mennek a dokik

jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
3# Nálunk megyeszékhelyen is már 25 ezer meg felette van,sajnos. De ugyanígy vagyok,ráadásul ismerem is a legtöbbjét,és tényleg akiket istenítenek bunkók plusz tudom róluk azt amit. Akihez én járok szakmailag is jó,normális mindenhol,őt még is alig ismerik,pedig a rendelése is dugig. Volt olyan akit istenítenek,hogy magánba de cuki,én ügyeletbe kerültem hozzá fetrengős vesegörccsel 20 hetesen,nem bírtam kiegyenesedni és állni konkrétan és közölte,hogy túl aggódom,nincs semmi bajom,vizsgálat nélkül. Végig bunkó volt és kimért,megalázó.
jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem járnék ilyen orvoshoz.

Az én magánorvosomat pontosan azért választottam, természetesen a szakmai potenciáljám kívül, hogy tudom, ő nem csak azért kedves, udvarias, mert fizetek neki.

Mikor még nem jártam magánban hozzá, sok évvel ezelőtt, a meddőségi kezeléseim során a kórházban sok orvoshoz volt szerencsém. Uh-n, átjárhatóságin, inszeminációkon. Ő ott kitűnt az összes közül, mennyire emberi, rendes, udvarias.

jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémre is azt mondják sokan, hogy elviselhetetlen a stílusa és hogy bunkózik, de én és pl a húgom is, csak a jót tudjuk róla mondani, a stílusa se olyan, amivel bármi bajunk lenne, de bunkónak fixen nem bunkó. Ámde a terhesgondozáson kellett beszélnem egy doktornővel, akiért nagyon sok ismerős kismama odáig volt meg vissza, hogy egy földre szállt angyal, meg mennyire aranyos, hát én meg kaptam tőle az ívet, mert félreértette az első mondatomat, majd 3 perc tahó kioktatás után, miután hagyott szóhoz jutnj, és rájött, hogy ő a hülye a történetben, kvázi ott hagyott egy szó nélkül az asszisztensekkel, hogy oldják meg helyette a dolgot. Ők csak legyintettek, hogy igen, lalás, engedjem el.
jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem szinte minden orvos bunkó volt az állami egészségügyben (fizetősben nem) Valamiért mindig kifogom az ilyeneket, pedig elég lenne ha köszönne és megvizsgálna megjegyzések nélkül. Emiatt már orvoshoz sem szeretek menni, ha nem muszáj, akkor nem is megyek.
jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első dokim(állami) iszonyat bunkó volt, de mellette remek orvos. Nála maradtam, mert szakmailag ott volt a toppon. Osztályvezető főorvos volt ahol szűltem. Császárom elötti napon egy másik császáros anyuka majdnem meghalt, mert az éjszakás orvos rosszúl varta össze és kiszakadt a varrat. Másnap reggel vették észre a szobában, ez a doki ott helyben megmentette az életét, a kórteremben csinálta meg a műtétet. Le a kalappal. Jó a stíluson változtathatnának, de abban igazuk van, hogy nemkell 20-30 kilót hízni egy terhesség alatt, de sok nő nemfogja fel mennyi káros hatása lehet.
jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!