Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskönyv 7.oldalát - ahol a...

Kiskönyv 7.oldalát - ahol a szülés várható időpontja is van - kinek kell lepecsételni?

Figyelt kérdés

Védőnő kitöltötte azt az oldalt (kivéve a genetikai uh-s részt, mert még nem volt), be is írta a szülés várható időpontját viszont se aláírva, se lepecsételve nincs. Az egyik ingyenes babaváró csomaghoz viszont kérik ott a pecsétet. Nálatok ki adta?

Köszi!



jan. 10. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nogyogyasz toltotte ki. De a vedono mi alapjan irt bele, ha meg nem volt genetikai es nincs megallapitva a szules varhato idopontja?
jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos. Onnantól lehet beutalóként is használni kötelező vizsgálatokra, ha az le van pecsételve.
jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruáció alapján írták a várhatót, akkor is, ha minden uh azt mutatta, hogy 2 héttel később fogant.
jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felelős személynek kell, aki a nőgyógyász.
jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem teljesen értem miért írta be olyan korán, ráadásul menzesz szerint, holott az első UH-n mért CRL szerint 7 nappal későbbi a dátum. És mondtam is neki, hogy a menzeszem is inkább 30 nap körül van, az ovumat pedig követtem és az is csak a 20.nap körül volt. Na mindegy, végülis ha nagyon kell majd átírja az orvos genetikai után.
jan. 10. 16:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
jan. 10. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2es, a 7. oldalon a szülés várható ideje van, meg az I. trimeszteri uh stb ahhoz semmi köze a háziorvosnak.
jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkétszer a nőgyógyásznak kellett kitöltenie és lepecsetelnie.

A haziorvosnak is van egy oldala a kiskonyvben, de nem ez

jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászom pecsétje van azon az oldalon, bár nekem másik szonográfus írta rá a várható időpontot, így az ő pecsétje is ott van.
jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Az, aki meghatározza a szülés várható időpontját. Aki véletlenül sem a védőnő, hanem az, aki a 12 hetes ultrahangot csinálja….
jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!