Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskönyv 7.oldalát - ahol a...

Kiskönyv 7.oldalát - ahol a szülés várható időpontja is van - kinek kell lepecsételni?

Figyelt kérdés

Védőnő kitöltötte azt az oldalt (kivéve a genetikai uh-s részt, mert még nem volt), be is írta a szülés várható időpontját viszont se aláírva, se lepecsételve nincs. Az egyik ingyenes babaváró csomaghoz viszont kérik ott a pecsétet. Nálatok ki adta?

Köszi!



jan. 10. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesgondozáson pecsételték és töltötték ki, de csak mikor külön kértem, hogy kellene. Ez kb a 15-16 hét körül volt. Addig senki nem írt oda semmit. Szerintem mai napig nem írtak volna kiírt dátumot, ha nem ragaszkodom hozzá más miatt. Egy ismerősnek most sincs kitöltve, pedig 20 hetes. Nálunk ez vmiért le van tojva.
jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!