Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba repeszthet burkot?

A baba repeszthet burkot?

Figyelt kérdés
Olyan erősen mozog mostanában hogy félek ettől. Lehet nagyon buta kérdés. 37.hetben vagyok meg csak. De mar rövidül a mehnyak és II-IIIfokban érett a placenta.
jan. 11. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A burok elreped, ha a baba már készül megszületni. Szóval ez így fura megfogalmazás, de a válasz igen. A burok megreped teljesen szülés előtt, és elfolyik a magzatvíz.
jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia

Nekem 37+1 naposan jött egy jóslófájás közben a kislányo a kezét kinyomta és hopp pattant és folyt a víz.

jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A magzatburok elég erős ahhoz, hogy a magzat ne tudja önmaga megrepeszteni. A legtöbb esetben a tágulási szakasz végén reped meg. Ami akkor következik be, miután elkezdődtek a fájások, és a méhszáj már teljesen kitágult, mivel annak tágulása okozza a repedést a méhizom összehúzódásokkal összhangban ami ugye a fájásokat okozza. Ellenben ami okzhatna idő előtti burokrepedést az a méhszáj korai megnyílása, a túl sok magzatvíz és az ikerterhesség.


illetve itt egy korreláló kérdés, ahol a 4-es válaszoló is hasonlóan vélekedik: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


remélem sikerült megnyugtatnom téged egy kicsit :)

jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor nem olyam egyszerű ahogy én gondoltam. 😄
jan. 11. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

Se nem tágultam 1 cmse,se nem volt sok magzatvíz,se nem ikrek voltak. És mégis pukkant!


2es

jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37 hetesen miert félsz? Ha megreped, hát megreped. Nem maradhat bent örökké.
jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne korai neki meg? A magam részéről nem bánnám őszinte leszek 😄
jan. 12. 07:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, teljesen fejlett mar. Most mar csak hizik. Nalunk mar 35.het utan sincs visszatartas,akkor sem lesz semmi baja.
jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!