Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta nem szedem a fogamzásgá...

Amióta nem szedem a fogamzásgátlót midnen hónapban késik. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem védekezünk sehogy, és minden hónapban 5-6-7 napot késik minimum. Alkalmazásban vezetem és 33-40 nap között mozog a ciklusom.


Tesztek mind negatívak. Orvosnál voltam, nem talált semmi rendelleneset, azt javasolta szedjek valamilyen vitamint.



jan. 11. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pontos ciklus nagyon ritka, ami fogamzásgátló mellett van. Ott ugye elvonásos vérzés van, igazából ott ciklus sincs. Idővel alakulhat a ciklus, de ilyennel sem lehetetlen önmagában a baba. Viszont idő kell, mire visszaáll minden. Régóta hagytad el a gyógyszert?
jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 6 honap volt mire a gyogyszer abbahagyasa utan ujra "pontos" lett.
jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló előtt nem volt ilyen ingadozás?
jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hagytad abba? En 1,5 evig szedtem, es utana 9 honap volt, mire rendezodott a ciklusom, addig ossze-vissza jott meg, 30-50 nap kozott.
jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Arra már emlékszek milyen volt előtte. 18 éves koromtól fogva szedtem, szóval közel 10 éve. Augusztusban hagytam abba és vezetem alkalmazásban a ciklusom.
jan. 11. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen a fogamzásgátló egy hamis rendszert hoz létre. Tehát ami mellette volt az nem a rendes ciklusod volt. Most hogy abbahagytad egy idő után rendeződni fog.

Egyébként nekem soha nem napra pontosan jött meg , de 3 napnál többet soha nem késett egyetlen egy alkalmat kivéve (24-25-26-27). De ugye az is normális ha egyszer előfordul hogy vagy többet késik vagy kimarad.

jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szàmìt kèsèsnek. Ekkora eltèressel rendszeres ciklusnak szàmìt, ès a hossza is normàlia.
jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 3 évig szedtem, kb 1,5 éve hagytam abba. Még tavaly nyáron is (tehát kb 1 évvel a gyógyszer elhagyása után) volt, hogy 14-16 napra jött meg, de volt, hogy 20-22 napra. Most, hogy eltelt 1,5 év, még mindig nem olyan pontos, de beállt úgy, hogy 22-24 naponta jön meg.

Te 10 évig szedted, persze, hogy rendszertelen még.

jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem "késik", csak még nem állt be. Szerintem ideális lenne az ovut is követni, akár a termékenységtudat módszernek utána nézni.
jan. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló után nagyon össze vissza volt, pedig szedtem rá mindenfélét is. Eleinte túl hosszú ciklusaim voltak, utána voltak nagyon rövidek, 3 év után is ilyen 26-27 napra állt be, akkor lettem terhes
jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!