Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2év után tegnap teszteltem...

2év után tegnap teszteltem pozitivat.5hetesen normális, ha olyan érzésem van, mintha megakarna jönni és egy pontban szurkál elég erősen a hasam?

Figyelt kérdés
Az első határtalan boldogság után rámtört az aggodás. Több, mint 2 éve volt egy vetélésem. Azóta most nyáron volt 2 inszemináció, ami sikertelen volt. Ki is írtak minket már lombikra. És csoda történt, mert spontán terhes lettem. Ezt a boldogságot nem tudom leírni, de nagyon aggodom! A vetélés mély nyomot hagyott bennem. SZerintetek normális, hogy görcsölget a hasam és szúr egyetlen ponton? Hétfőn bejelentkezem dokihoz. Vagy menjek el az ügyeletre? Vagy túl aggodom?
2010. okt. 23. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális ilyenkor nő a méh nyúlnak a felfüggesztő szalagok. Ez az érzés még egy darabig el fog kísérni! Gratulálok. Orvoshoz akkor menj ha erős görcseid vannak, barnázol vagy friss piros vér jön. Egyébként nem kell elég jövő héten menned.
2010. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulalok kismama! :) Semmi okod aggodalomra. Ilyenkor - ahogy az elso valaszado is leirta - nyulnak a meh szallagok, megnovekszik a verboseg, feszulo, szuro erzest lehet erezni. Nallam is volt annak idejen. Pihenj sokat, szedj vitamint es vigyazz magatokra.


9 honapos baba anyukaja

2010. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, és a doki megnyugtatott. Ha nem erős a görcs, csak fájdogál, vagy enyhén görcsölget, az a méh változásától van. Elkezdtem szedni a magneB6ot (3*1) és két hét alatt teljesen megszünt ez a tünet. Pihenj sokat!
2010. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Köszönöm!! Megnyugtattatok!

Annyira aggodom, mivel átestem a vetélésen és több, mint 2 év után, nagyon nehezen jött össze. Igazából nem is reménykedtünk már, hogy sikerülhet. Menni akartunk a lombikra. Ez tényleg egy csoda!!! :) Tegnap este már vettem be magnéziumot. Lehet az egyszeri alkalom még nem segített? Egész éjjel elég rendesen éreztem, hogy fáj a hasam és a derekam is.

2010. okt. 23. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be az ügyeletre,mármint a szülészetire.Igy h egész éjjel fájt,nem tudom,inkább tegyél meg egy felesleges kört a kórházba,mint h baj legyen.
2010. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyúlnak a méhszalagok, teljesen természetes, hogy enyhén görcsöl, szúr egy ponton. Nekem még most is van ilyen érzésem. Rendszeresen szedd a magnéziumot. Igyekezz sokat pihenni, feküdj le, lazulj el, hallgass zenét, jó könyv, és próbálj nem aggódni.

Gratulálok! :)

2010. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!szintén 5 hetes vagyok és ugyanezt érzem!kitartás!
2010. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!