Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhesen mennyire...

19 hetes terhesen mennyire jellemző a lágy széklet?

Figyelt kérdés

Elvileg ilyenkor székrekedés jellemző, nekem meg nagyon lágy, van hogy emésztetlen..

Gluténérzékeny vagyok, de tartom a diétát. Valaki tud valami okosat mondani?



2023. szept. 22. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsit lágyabb a terhességem óta.Nincs vész.Lehet vitamin, folsav vagy egyéb miatt is.A lényeg hogy van székleted nem kell keménynek lennie.Ha székrekedésed lenne az nagyobb gond lenne.Pl én így 22 hetesen ebbe így nem gondoltam bele.Van, tök mindegy milyen, de van minden nap székletem és ez a legfontosabb az egészben.Ne aggódj ezen
2023. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 9. héttől lágyabb, néha emésztetlennek tűnik, most 16 hetes vagyok.

A dokim szerint rendben van, a magnéziumtól van nekem, az már tuti. Ha nem szedem két napig, elmúlik, csak akkor meg cserébe húzódik a derekam. Inkább szedem, de kisebb adagban, most éppen napi 1 tasak magnosolv reggel és este féltve.

16 hkm

2023. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium okozhatja, magnosolv főled. Próbálj ki mást ha már szeded (magnerot/magne b6).
2023. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vashianyom volt azért volt lágyabb.
2023. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. szept. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!