Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ilyen esetben?

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Elmondtam a helyetteseknek hogy terhes vagyok mivel nagy súlyokat kell emeljek a munkahelyemen. Mióta elmondtam baszogatnak kifaggatnak hogy mi miért történt. Miért nem védekezünk. Gúnyosak vágják az arcokat mindenre amit mondok vagy kérdezek. Eddig se voltak normálisak de mióta elmondtam sokkal durvább dolgokat csinálnak. Még fiatal terhesség,ezért még nem tudtam elmenni táppénzre
jan. 14. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki csinálja ezt? Ha a munkatársaid, jelenteni kell a főnöknek. Ha a főnök, a HR-nek, ha a HR akkor ügyvéddel beszélni.

Mi az hogy miért nem védekeztek? Senkinek semmi joga ezt firtatni . Agyam eldobom.

jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1#-egyetértek.
jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan kolegaid vannak.

Ilyenkor gratulálni illik.

jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi közük hozzá?


Mondd meg neki, hogy semmi közük a maganéletedhez és vegyenek vissza, mert undorítóan viselkednek.


Kb. Így...

jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eldobom az agyam.

Ha 12 hét után leszel, sem éjszaka, sem emelés nem lehet hivatalosan, úgyhogy nyugodtan bekaphatják hivatalosan is.

jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem védekeztetek mert szeretnétek családot alapítani, megmondhatod nekik nyugodtan, de am sem tartozol beszámolóval senkinek sem.
jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy megvan a papírod az élő terhességről el tudsz menni táppénzre. Én mennék is az hétszentség.
jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!