Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hètben jelentkezik a...

Hanyadik hètben jelentkezik a vádli fájdalom/görcs, terhességi tünetként?

Figyelt kérdés
jan. 16. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez terhessegi tunet? Nem tudtam rola :D

Nekem nem jelentkezett, de szedtem magneziumot, lehet nelkule lett volna.

jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam én is. Nem tudok róla, hogy az lennék csak érdekel lehet-e az első tünetek között
jan. 16. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
😅Majd a vége felé
jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kesik, csinalj tesztet, ne hulye tuneteket keress magadon, mert az nem jelent semmit.
jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne már... Az embernek terhesség nélkül is görcsölhet a lába. Apukámnak már fiatal korában is sokszor görcsöl és 100% hogy nem volt terhes.


Terhesség alatt valamikor talán a 20. hét környékén volt először hogy éjszaka begörcsölt. Az első tünetek között tuti nincs ott, nem hormonális oka van.

jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium hiány...
jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első babával talán ha 2x görcsölt be, azt is az utolsó trimeszterben.

A másodikkal sokat görcsölt a vádlim, pedig marékszám ettem a magnéziumot, első sorban keményedés miatt, de az is a második trimesztertől kezdve. Első tünetnek semmiképpen sem számít. Ha gyanítod, hogy terhes vagy, akkor ne ilyenekben bízz szerintem, mert azért a vádli tud görcsölni akkor is, ha megettél egy kiló banánt, nem kell ehhez terhesnek lenni :D

jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tünetek alapján akkor el kell beszélgetbem a férjemmel. Valószínű ő is babát vár 🤔


Amúgy nekem mind a 2 terhességemnél a 30+héten jött elő.

jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem terhességi tünet.

Attól függetlenül még terhesség alatt gyakrabban elofordul, főleg elorehaladotrabb időben, de ettől még nem lesz terhességi tunet.

jan. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen tünetem egész terhességem alatt. 39 hetes vagyok.
jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!