Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a haskeményedés?

Ez a haskeményedés?

Figyelt kérdés

24.hetben vagyok, a 2.kislanyunkat várjuk. Naponta többször, főleg délutántól azt érzem, mintha befeszulne a hasam, egy óriási, kemény labda lenne (pedig egyáltalán nem nagy a hasam) és alig bírok menni.

A nagylányomnal ilyenre egyáltalán nem emlékszem.

Ebben a terhességi korban ez normális?



dec. 3. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a keményedés. Bizonyos szintig normális, ahogy a méhed nő. Ha kellemetlen érdemes több magnéziumot szedni.
dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem ez az első és most a második terhességemnél is végigkísér a 20-as hetektől kezdődően. Az elsőnél nem okozott gondot, pedig elég gyakori volt napi szinten, mégis végig zárt volt a méhszáj is. Most 35+1-nél járok, napokban voltam orvosnál, és úgy néz ki most is minden rendben. Annyi hogy a sima magne b6-ot lecseréltem magnerotra, mivel már egy 3 évessel is “küzdök” napközben, kevesebb a pihenés. Orvosom nem mondta, hogy ez gond lenne.

Esetleg figyelgesd a frontokat. Nálam a hidegfrontok sokkal jobban kihozzák a keményedéseket, illetve aktívabb is olyankor a babám, ami szintén rátesz egy lapáttal.

dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok folyadék, sok magnézium és pihenj amennyit csak tudsz.
dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Judit88 válasza:
38.het normális ha kemenyedik a hasfal neha kisebb joslok vannak
jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!