Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40.hetembe vagyok, és normalis...

40.hetembe vagyok, és normalis volt a vérnyomásom egész terhesség alatt. A napokba is mert mindennap mérem többször.lehet az időtől? Ma többször is a második értékem magas volt 98,102, 93

Figyelt kérdés

De amikor 3.dszorra viddzamértem akkor lement 85-re

Ma voltam nst-n, ultrahangon minden rendben! Lehet az időtől? Ettől a meleg fronttól?



jan. 18. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon figyeld a vérnyomásodat, és állj mindennap mérlegre is! Nekem egyik napról a másikra 40+1 voltam mikor a második érték megszaladt. 90-110 közt volt. Az egész terhesség alatt összesen 18 kg-ot híztam... Abból 6kg az utolsó 3 napon szaladt fel, sok sok sok víz. A korházból annyi kilogrammal jöttem ki, amennyivel teherbe estem. Szóval nagyon figyelj a vérnyomásodra, és a súlyodra is, és ha tartósan magas, mindenképp beszélj az orvosoddal. Engem 40+3 el is indítottak, mert veszélyes volt a babára nézve, a rengeteg víz és a vérnyomásom is.
jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40 hét után már a legtöbb helyen amúgy is indították volna. Muszály ennyire egymást ilyesztgetni? Nekem pl egéssz terhesség alatt nem tudják levinni..
jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgettem. Csak leírtam a tapasztalatomat, és nemigaz mert nem indítanak automatikusan 40 hét után ha nincs semmi baj megvárják a 42.ik hetet. Azért mondtam, hogy figyeljen oda, mert engem a vizsgálat után azonnal kórházba küldtek mert a tartósan magas vérnyomás nagyon nem jó a babának ennyi idős terhesen. És jobb félni mint megijedni inkább konzultáljon a dokival :) ennyi. Az más ha egész terhesség alatt magas, de mikor hirtelen megugrik az nem jo jel :)
jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!