Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A természetes szülést vagy a...

A természetes szülést vagy a császármetszést részesítitrk előnybe?

Figyelt kérdés
jan. 18. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Termeszetest. Termeszetesnel megszulsz es mar tudsz is ket labon menni. Mig egy csaszarnal 3 hetig szenvedsz.
jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Nincsértelmekérdés No. 9687.
jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nem akartam császárt, de nem rajtam múlt. Utólag örülök hogy így alakult, de persze fogalmam sincs milyen természetesen szülni, szóval a fene tudja melyiket választanám. Vagyis de, a császárt választanám, mert az a már ismert rossz.
jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Természetes szülés, mert gyors és könnyű szülésem volt.
jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs olyan indok, ami miatt a császár a jobb, akkor a természetes szülést. Igaz, császárom még nem volt, hüvelyi szülésből pedig kettő is: egy könnyű és egy hosszadalmasabb, de komplikációk nélkül.
jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%
Hány ilyen kérdést fogsz még kiírni?
jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Elsőre sürgősségi császár volt, akkor azt mondtam, hogy soha többet. Másodjára megpróbálkoztunk a természetes szüléssel. Nagyon megszenvedtem végül az is császárral végződött, ami egy megváltás volt. Az előzőhöz képest a regeneráció is sokkal-sokkal gyorsabb és könnyebb volt. Most harmadjára már nincs választásom, császár lesz...de nem bánom. Semmi pénzért nem szeretném újra átélni azt, amit a másodiknál átéltem. Így én császár párti vagyok teljes mértékben.
jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy én leszek a kivétel...

Több indokom is volt, hogy miért császár. Sosem bánom meg, nekem így volt tökéletes.

jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
Ez akkor érdemleges,ha mindkettőt tapasztalta valaki és úgy tud dönteni,választani,hogy mondjuk 3.-ra mit vállalna csak be. Nekem sürgős császárom volt,hüvelyit szerettem volna. De nyilván nem volt még hüvelyi szülésem,úgyhogy nem tudom,hogy hogy viseltem volna. Van barátnőm akinek az első hüvelyi volt,a második császár lett. Ő például azt mondta,hogy még mindig inkább hüvelyi,mint még egyszer császár.
jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
császár. pénteken volt, szombat este én már simán hazamentem volna, a fájdalomcsill. se kellett, mert nem fájt. egyedül tüsszenteni nem mertem
jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!