Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek vesetágulata volt,...

Akiknek vesetágulata volt, tudott természetes úton szülni? Vagy a császármetszés javasolt inkább ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
2 vesekövem is van és plusszban még ez a vesetágulat is. 35 hetes kismama vagyok. Hogyan befolyásolhatja ez még a hátralévő időt és a szülést?

2013. ápr. 22. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
35 hetesen ezt itt kérdezed?Miért nem a dokidat kérdezed erről?
2013. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Tipp: legközelebb csak olyan kérdésre írj, amire tudsz konkrét választ adni! :)
2013. ápr. 23. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, (hacsak nem tör épp rád a vesegörcs) nincs hatással rá. Unokatesóm is hasonló problémákkal küzdött, ő nagyon szerette volna elkerülni a császárt. Szerencsére ez nem volt olyan nagy probléma az orvosa szerint, így teljesült a vágya.
2013. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!
2013. ápr. 23. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, én is így szültem, de szerintem már Te is túl vagy rajta! :)
2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!