Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ultrahangon 1 héttel...

Az ultrahangon 1 héttel kisebb a magzat, mint a menstruációtól számított kora (10 hetes helyett 9). Tudom mikor fogant, ennyi eltérés nem lehetne. Esetleg valakinél volt még így, minden rendben lett?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint ez rendben lehet, mégis aggódom.

2 hét múlva megyek vissza további vizsgálatokra.



jan. 19. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod ennyire biztosra?!


Nekem amúgy 2 héttel nagyobb volt végig, mint a mensi szerinti kor. Ami valojában majdnem lrhetetlen, ha egy normál ciklust nézünk.

Napra pontosan, normál mérettel született.

jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 2 héttel kisebbnek mérte a doki először, mert szerinte később fogant, de ez nem lehetséges, hisz akkor a teszt sem tudta volna kimutatni esedékes menstruáció előtt. Most 21+2 hétnél járok és mostanra pont jók a méretei, pedig aggódtam én is sokat emiatt.
jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt hogy pl 10 hetesen kisebb volt majdnem egy héttel a menzeszhez meg az uh-hoz képest, de a 12. hetin meg már normális nagyságú volt, behozta a lemaradást.
jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Hacsak nem lombikja van valakinek nem lehet tudni a fogantatás napjat. Nem kell összekeverni az együttlétből, amiből a gyerek fogant, hisz nem attol a naptól számít. Maga a megtermekenyules több nap is lehet.
jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mikor volt ovulációm, erre alapozom, hogy lehet pár nap eltérés, de egy hét szerintem nem.
jan. 19. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hány napos volt az a ciklusod? Ciklus hanyadik napján ovuláltál?
jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy elmérték, még azért amúgyis korai terhesség, az 1 hét nem olyan nagy differencia.
jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Majd kiderul.Ilyenkor nem olyan jó ez azért ....
jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetes helyett volt 6 hetes.

12 hetesen már csak 3 nap eltérés látszott.

jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!