Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beletérdelt a nagytesó a 33...

Beletérdelt a nagytesó a 33 hetes nagy hasamba. Mennyire van védve a kicsi?

Figyelt kérdés

Az oldalamon feküdtem és odajött hozzám a 3 éves lányom, megölelt és térddel a hasamba érkezett. Fájt egy picit pár másodpercig, utána éreztem mozogni a kicsit. Ez kb 8 perce volt.


Kezdjek aggódni? Nem kell ilyenkor ránézetni uh-gal?



jan. 19. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem nem teljes erejével érkezett oda csak a fél térdével, 16 kg-ot megéreztem volna jobban.
jan. 19. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod emiatt, a babának ennyitől tényleg semmi baja nem lehet.
jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és azóta jobban mozgolódik, bár mintha előtte is kezdte volna
jan. 19. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Nagyon sok rétegben védett a kicsike odabenn. Ott a hasfalad, a hasizom, a méhed (ami olyan erős, hogy képes kinyomni belőled egy gyereket) és a magzatvíz is.

Ha mozog rendesen és nincsenek görcseid, nem folyik a magzatvíz, akkor szerintem semmi okod különösebben aggódni. Az, hogy éppen jobban mozgolódik, pont nem arra utal, hogy bármi baja lenne.

Egyébként engem ma reggel vágott hasba a keresztlányom tök véletlenül könyékkel, kellemetlen volt meg megijedtem, de a kissrác itt bulizik bennem ezerrel, pont ahogy szokott. Én most 32 hetes vagyok, akkor aggódok ha NEM mocorog. Bár nála ez ritka...

Szóval nyugalom ;)

jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz baja a picinek. Nálunk is volt hogy nagy tesó belerúgott álmában a pocimba. Ma a nagylány 5 hónapos is elmúlt. Teljesen jól van. ☺️
jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj. Nagyon védve vannak.
jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!