Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának egész nap a...

Minden kismamának egész nap a baba és szülés körül forog az agya?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok anyuka,sem terhes csak tervben van a baba, de már annyira várom, hogy így is naponta többször ezen jár az agyam..

Ez akkor is így lesz ha már kismama leszek, esetleg még durvábban??


2010. okt. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen szerintem!Legalábbis nekem igen,ha éjjel felébredek akkor is egyből azon agyalok hogy mien lessz stb.pedig a 3 .at várom még 4 hét és a finishben vagyok!Alig várommmmmm!!!!

2010. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem csak annak, aki már nagyon nem tud mit kezdeni magával.

Azért 40. héten durva lenne, ha csak valaki erre tudna gondolni. Mellette sok kismama dolgozik, tanul, háztartást vezet stb.

2010. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én agyamat leginkább a baba és a szülés gondolata foglalkoztatta - főleg a terhesség végén. Persze, hogy van mellette mást is csinálni, de elsődleges helyen mindenképpen a baba állt! S emiatt lettem a terhesség végén már nagyon feledékeny is, hiszen a baba volt már a legfontosabb, akaratlanul is rá koncentráltam, nem másra.

De szerintem ez így van rendjén, hiszen ilyenkor már átértékelődik minden.

2010. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze persze, én is vezetek 1 háztartást, de attól függetlenül, tényleg nagyon sokat gondolok a babámra, a jövőre. Már megvettem a kisfiamnak a babaruhákat, és minden nap kipakolom a szekrényből, és vissza teszem őket. Nagyon várom, h. már a karomban foghassam. Első gyerekemet várom, talán ezért van ennyi időm agyalni ezen a dolgon.

30hkm.

2010. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En dolgoztam a 36. hetig, mikoris nem tudtam tovabb hosszutavon gyalogolni. Aztan itthon csinaltam a semmit. Hirtelen vege szakadt a zizi eletemnek amit nagyon nehezen viselek. Irtam is itt a terhessegi depirol ami engem csunyan megtamadott. Valoszinu, mert a kezeim is beadtak a kulcsot. Nagyon fajdalmasak az ujjaim, kezeim neha a karjaim is es mondom megegyszer, hogy menni alig birok. Mostanra a doki is belatta, hogy csupa viz a testem...hurra mar a 39. hetben jarok.

Babuka szerencsere jol van de a depi miatt lelkiismeretfurdalasom van. Hiszen azt szeretnem, hogy egy boldog kisember legyen! Nagyon varom, hogy itt legyen! Mar belattam, miutan nemreg koltoztunk, hogy babaszoba ugyis a Nagymamake lesz....na ezen is agyaltam egy csomot, hogy meg szobaja sem lesz az en Picikemnek....stb.

Na az en agyam az elmebajon is jar....

2010. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!