Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számít-e egy terhességi teszt...

Számít-e egy terhességi teszt halvány pozitív eredménye 2 óra múlva? Amikor csináltam akkor negatívat mutatott 5 percen belül, viszont most újra ránéztem és halványan látom a második csíkot (predictor early teszt)

Figyelt kérdés

jan. 21. 21:45
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép róla

jan. 21. 21:46
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan nem értem, mikor direkt kiemelik, hogy érvényességi időn túl hiába bámuljátok, az érvénytelen. Mit nem lehet ezen felfogni?
jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez full negatív. Amúgy hogy volt pontosan? Újra ránéztél és lerepült a műanyag borítás?
jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem halvány pozitív, hanem száradási csík. A tesztet 5 percen belül kell kiértékelni, vagy ahogy az adott teszt használati utasítása írja.
jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Időn túl egyébként is mindegy mit mutat, de amúgy ez full negatív.
jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

#3!🤣 Én is ezen gondolkodtam. Mágikus nézése lehet a kérdezőnek. Aztán biztos ránézett még egyszer és a 2.csík is lerepült 😁

Kérdező! Ez a teszt tök negatív!

jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem értem miért kell szétszedni egy tesztet? Attól mert szétszeded nem lesz pozitív, és ha pozitív is lesz nem a "védőréteg" alatt fogja kimutatni...🤯
jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Én nem látok csak egy csíkot...
jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

1. Rá van írva a papírra, ami a teszten van feketén fehéren, hogy meddig értékelhető, ez általában max.5 perc. Utána tök mindegy mit mutat.

2. Egy tesztet sem kell szétszedni ahhoz, hogy látható legyen a 2. csík. Számomra egyszerűen érthetetlen mi viszi erre a nőket.

3. Ez még így is full negatív.

(Ne haragudj, hogy bunkó voltam és nem azt írtam, amit vártál.)

jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj kérdező, akármennyire is jóindulatú akarok lenni, ilyenkor teljesen átjár az az érzés, hogy az emberiség megérett a pusztulásra.

1. Le van írja a nyüves tájékoztatóban, hogy időn túli teszt NEM érvényes!

2. Pozitív teszthez nem szétszedni kell a tesztet, hanem terhesnek kell lenni.

3. Ha te két csíkot látsz, nézesd meg a szemed, mert valami nem oké a látásoddal.

jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!