Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tesztek pozitívak?

Ezek a tesztek pozitívak?

Figyelt kérdés

Pár napja késik a menstruációm, ezért teszteltem tegnap este és ma reggel is mindkettőn halványan látszik a második vonal.A reggelin talán erősebb. Ezek szerint terhes lehetek?

Ez a tegnapi teszt: [link]

Ez pedig amit reggel csináltam: [link]



jan. 3. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, nem szeretnék bunkó lenni, de egyedül nem tudsz kettőig elszámolni. Egy vonal negatív, kettő pozitív. Ezen kettő van, tehát pozitív.
jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagy terhes, csak átázott.
jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezek nincsenek elazva, pozitívak.

De osztom az egyes véleményét, miért olyan nehéz értelmezni felnőtt nőként egy terhességi tesztet?

jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

#3 És miért olyan nehéz szintén felnőtt nőként beszólni másnak, a simán normális, és szívélyes válasz helyett??


Igen, kérdező, ez pozitív, gratulálok hozzá, és jó egészséget! :) <3

jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem pozitív. Elázott, a csík után is beraktad a tesztet. Ha pozitív lenne akkor sokkal erősebben virítana a csík, vagy ugyanúgy, mint a másik. Mondjuk jobb tesztek is vannak, csinálhatnál még egyet reggel. De menj el orvoshoz ha gondolod. Az a biztos.
jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, gratulálok 😊
jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
5# Akkor nyisd ki a szemeid,esetleg szemészet. :D Nekem is ugyanez a teszt így nézett ki és nem áztattam el. Most másfél éves már.:) Ez teljesen pozitív. Értem én,hogy rossz,ha neked nem jön össze és fáj a kép látványa. 2,5 évet vártunk a lányomra,de végig örültem más sikerének.:) Ne legyél megkeseredett. Szemészetre meg tényleg nem árt.
jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Igen, pozitív😊 Gratulálok.🤗
jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kérdéses, pozitívak.
jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös hozzászóló, pontosan ugyanilyen "elázott" teszt ereménye egy 11 hónapos kisfiú.


Sosem volt erősebb piros a második csík. Ez nem ovulációs teszt amin ábrázolva van, hogy a halvány és a kontrollcsíknál gyengébb második csík negatív.

jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!